Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutatja ki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja ki, vagy miért titkolja hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác,17 éves én 18 egy suliba járunk,és 99%-ban biztos vagyok hogy tetszek neki vagy talán szeret is.Régebben ngyon sokat beszéltünk msn-en de már sajna nem beszélünk és nem is jöttünk össze.Azt most nem részletezem hogy miért nem,a lényeg hogy egyikünk se mert lépni,de én hogy érzem hogy még mindig érdeklem,meg nagyon sok bennünk a közös,jól kijöttünk mindig,viszont oyan furcsa velem.Sose mer rám nézni,csak ha nem látom, meg ha ott vagyok körülötte látom rajta hogy olya fura lesz.Mindig efordul h látja jövök stb.Amúgy a haverjaival eléggé nagyszájú,de amúgy meg szerintem elég félénk lehet a lányok terén.Most akkor ezeket azért csinálja er még mindig teszek neki,vagy pont azér mert már nem érdeklem?


Köszi hogy elolvastátok és hogy írtok!

L/18


2009. dec. 17. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni. Ha azért csinálja mert még mindig bejösz neki, akkor azért nem néz rád meg ilyenek, mert rosszul esik neki, hogy nem lett több köztetek és inkább nem fájdítsa a szívét, ha érted mire célzok. Am mióta ismered, és miért nem beszéled meg vele, hogy te szeretnéd, ha több lenne köztetek? Ha félénk, sosem fog lépni.
2009. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Robur ***** válasza:
Ha képtelen természetesen viselkedni a jelenlétedben, akkor szerelmes. Ha már nem érdekelnéd, simán levegőnek nézne és közömbösen viselkedne. Amit leírtál, az egyáltalán nem közömbös viselkedés. Én is ezt csináltam anno, mert féltem a lányoktól. Piszkáld fel, flörtöljél, sztem ő is akarja.
2009. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Másfél éve vett fel msn-re amúgy,és kb 8 hónapja nem beszélünk.:(

Az a baj hogy én se merek lépni,és ő se.Na de mind1 majd amit hoz a sors..

2009. dec. 18. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele!

Kérj tőle valami apró segítséget! Bármit! Segítsen tanulásban, vagy ajándékot nézni valakinek. Lényeg hogy veled legyen, beszélgessetek. Üljetek be valahova, keresd a szemkontaktust. Biztos félénk ezért találkozz vele többször is. Több tanácsot nem tudok... sajna

2009. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!