Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utcán elmegy mellettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán elmegy mellettem egy helyes lány. Olvasd el! Van még olyan rajtam kívül, akinek az egész élete ebből a rövid párszavas írásból áll?

Figyelt kérdés
Az utcán elmegy mellettem egy helyes lány. Érzem magamon a tekintetét. Érzem, hogy azt akarja, vegyem őt észre. Azt akarja, hogy vessek rá egy pillantást. Azt akarja, hogy ne tűnjön számomra levegőnek. Nem nézek rá. Nézek bambán előre a semmibe. Büszkén. Naivan. Már mellém ér és szinte perzsel a szemeivel. Bánthatja-e vajon, hogy semmibe se veszem. Nem hiszem, de ez nem is érdekes. Mereven nézek előre. Elsuhan mellettem. Teszek pár lépést és utánanézek, gyorsan végigmérem, majd megjegyzem: "oh, micsoda nő... ilyen nőnél esélyem se lenne..." Nézem még nem feltűnően néhány másodpercig, várom, hogy visszafordul-e. Nem fordul. Reménykedek. Csak megy előre. Sóvárgok. Nem tekint vissza. Fordulj meg, kérlek! Ő csak megy tovább. Visszafordítom előre a tekintetem és nézek a semmibe bambán, büszkén, naivan. Elszalasztottam. De hiszen úgysem lett volna esélyem. Megyek tovább... de most már nyugodtan. (26/F)
2014. márc. 29. 21:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Miért, neked az egész életed ebből áll? Hát, ha 26 év azzal ment el, hogy vártad azt hogy a lány visszaforduljon, akkor bizony nem sietitek el a dolgot, haverom!
2014. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen gondolatolvasó vagy?
2014. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy kis házikót egy tó partján, és kezdj el írni...

Ha ennyire nincs önbizalmad, akkor úgyse lesz kivel megosztanod. Ok, utcán leszólításból nehéz kapcsolatot teremteni, de lányismerőseid csak vannak...

2014. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Akárcsak én... 22F
2014. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kérlek, vegyétek figyelembe, hogy ez a néhány sor pusztán hasonlat, nem konkrét szituáció.
2014. márc. 29. 22:01
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Ez bazi unalmas.


Egyébként meg az is rettenetes, hogy a nőkön kívül nem volt még gondolatod életedben, mert azt írod, az életed nem áll másból.


Ebből egyébként hogy élsz meg, ha még sikertelen is vagy náluk?


Ezt most totál tárgyilagosan kérdeztem.

2014. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6:


Igen. Az.


Igen. Rettenetes. Nem, még nem volt. Nem, tényleg nem áll másból.


Sehogy.


Értem.

2014. márc. 29. 22:06
 8/27 anonim ***** válasza:
Én abszolút átérzem, mint ha én írtam volna (bár utálom az irodalmat és a költészete) 19F
2014. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Mi a story tanulsága? Minden nap forever alone-ok sokasága tesz fel szerencsétlen kérdéseket ahol sajnáltatják magukat.

Zseniális az írásod...26 évesen itt tartasz, ez már nem is fog változni barátom...

Büszkén mész előre mi, nekem is ez jutott eszembe rólad.

2014. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

24/L

nálam is volt ilyen párszor, de én sosem merek visszanézni, mert azthiszem nem kellenék neki,

de volt hogy napokig szemeztem valakivel a buszon, de ő sem kezdeményezett, pedig már majdnem felgyulladt alattam a busz XD

2014. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!