Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy kihasznal?

Figyelt kérdés
8 eves lany vagyok a baratom 24 eves es 4 honapja jarunk. Az elejen minden olyan jo volt gyakran jott hozzam, mindig mondta hogy szeret es sokat voltuk egyutt. Kb 1 honapja 2 mar mintha nem erdekelnem annyira, nem foglalkozik velem,es mindig fontosabb mas mint en,peldaul a haverokkal a halaszas .Nem szokott szolni ha elmegy valahova legtobbszor mastol tudom meg vagy tolle de csak masnap. Azt mondja mindig h el van foglalva a munkaval mert fontos neki a karrierje. De ez nem az jelenti hogy el kell engem hanyagoljon. Ha felhivom egy nap tobbszor is azt mondja hogy telefon manias vagyok meg hogy ne hivogassam,mar az is baj ha felhivom hogy kerdezzem meg mit csinal. Programot vele nem is tudok csinalni,egyre kevesebb idot toltunk egyutt.Ha mondok neki valamit ami nem tetszik a viselkedesevel kapcsolatban, azt mondja hogy minek kezdem megint az ilyesmit ,meg h veszekedni akarok.
2014. márc. 30. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt még hányszor kérdezed meg? :)
2014. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LePeDő ***** válasza:
Remélem 18-at akartál írni...
2014. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez kamu xdddd 8 éves..xd
2014. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18,bocsi. Azert irtam ki mert a masik oldalam nem megy nem tudom miert es nem tudom megnezni a valaszokat.
2014. márc. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!