Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szeret vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden ismertetem a történetemet. Több mint 4évig voltunk együtt egy sráccal, de úgy döntött, hogy az lesz a legjobb ha szakítunk. De a szakítás pillanatában még nem tudtam megmondani az okát. Majd ahogy teltek múltak a napok és azt mondta, hogy úgy érzi hogy már nem szerelmes belém. Szerintem az egyik ok, hogy nem tudta elképzelni, hogy én leszek az egyetlen az életében akivel együtt lesz. Majd tartottuk a kapcsolatot, már mint szinte majdnem 2 hetente találkoztunk és beszélgettünk. Majd szakításunk után majdnem 2 hónappal ismét találkoztunk és azt mondta, hogy úgy érzi, hogy kezd újra belém szeretni. de nem akarja egyenlőre újra kezdeni. Akár hányszor találkozunk mindig bokólgat és megjegyzi mennyire csinos vagyok. Hozzá kell tennem hogy mindig akad olyan alkalom ami miatt találkozunk, vagy véletlen összefutunk. Majd ismét találkoztunk, de most majdnem teljesen egymásnak estünk azt mondta , hogy nem bír nekem ellen állni, de nem akarja hogy újra belé szeressek. Végül is „egymásnak estünk”, intim kapcsolat nem jött létre mert én tiltakoztam, mondván, hogy szenvedj csak hiszen te cseszted el.. de nem tudom mit akar most tölem. Azt mondta először helyre hozza az életét és utána szeretne a magán életével foglalkozni. Azt mondta, hogy mióta nem vagyunk együtt egy lány sem volt rá ilyen hatással, már az érintésem is felkelti az „érdeklődését”. Nem tudom mi tévő legyek. Kérlek segítsetek. Szerintetek mit szeretne tőlem? Mert én teljesen meg vagyok zavarodva. Válaszaitokat előre is köszönöm :)
2012. nov. 7. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
most időt utaztunk, vagy ahogy látom volt egy down, és vissza lett állítva 1 nappal korábbra.
2012. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem valoszinu,hogy kihasznalni akar,inkabb csak osszezavarodott,es fogalma sincs arrol,mit szeretne.gondolom,kicsit elfaradt a kapcsolatban,es kellett neki a szabadsag,aztan rajott,hogy igazabol megis veled szeretne lenni.

de az a legtisztabb,ha ezt megbeszelitek,mert te ismered ot,mi csak a sztori egy toredeket olvashattuk.

2012. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!