Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Fúvós hangszeren(fuvola) játszom. Meglepetésként arra gondoltam,hogy a párom születésnapja alkalmából összeállnék egy zongorista barátnőmmel egy videó erejéig, és eljátszanék egy szerelmes dalt amit a szülinapja reggelén átküldenék neki. Még nem hallott játszani.

Azért videóra gondoltam ,mert egyrészt élőben tuti belerontanék úgy izgulnék,másrészt nem kísérne zongora ami rettentő fontos a hangzás miatt + a videó maradandó,bármikor újranézheti.

Vélemény?


2014. márc. 30. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Hajrá :) Én meg lennék hatódva :)


20/F

2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki!Hajrá ügyesen! :)
2014. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:) szerintem jó ötlet.
2014. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én a srácon fuvoláznék. szerintem ennél jobb szülcsinapcsi ajándéknak egy srác se örülne
2014. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csodálatos ajándék!
2014. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó:) de a 4. válaszoló ötlete sem rossz:D
2014. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4# írhattál volna kort meg nemet is :D

Nos ha a barátod olyan szinten érdeklődik az ilyen dolgok iránt mint te akkor biztos örülne. Ha totál nem érdekli akkor pedig szintén örül mert szeret és valami olyat akarsz neki mutatni amibe munkát fektettél.

2014. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! Mi már sok ajándékot adtunk egymásnak, de a legeslegértékesebbek mindig azok voltak amikért nem kellett fizetni. Kirándulás, otthoni romantikus vacsora, versírás stb.
2014. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=BB0xadLFbEQ


Ez jó lenne? :) Nem modern,viszont nagyon szép.

2014. ápr. 3. 18:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást,megcsináltam a videót,nagyon örült neki! :)
2014. ápr. 23. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!