Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,18. szülinapotokra örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

A barátom a héten lesz 18. Nagyon sokat gondolkoztam, hogy mit adjak Neki. Már több, mint két éve együtt vagyunk, de nem nagyon láttam, hogy eddig szívből örült volna az ajándékoknak. Már ott tartottam, hogy megbeszéltem vele hónapokkal ezelőtt, hogy mit adok neki szülinapjára. Egy pólót kapna, a kedvenc videójátékának a képével. Viszont ezt így tudja....azon gondolkodtam, hogy még meg kellene lepnem valamivel.

Az ötletem a következő: csinálnék neki valami tortát, vgy sütit, és elrejtenék benne egy kis dobozt, amibe lenne pár cédula, amit beválthat nálam.

Ezen kívül pedig kapna mégegy pólót a közös képünkkel, vagypedig valami kis tárgyat a közös képünkkel(pl. kulcstartó, vagy ilyesmi). Ez jó, vagy ez túl "lűnyos" ajándék egy fiúnak?


2014. márc. 16. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A torta jó ötlet, de ne bele rejtsd a doboz, inkább csak add oda mellé. Én inkább a kis tárgyra szavaznék, szerintem nem a legjobb ajándék az ilyen közös képes póló.
2014. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már nem bántásból, de akkor kap egy videó játék pólót, tortát, beváltható cédulákkal meg még kis tárgyat is? Nem gondolod, hogy ez túlzás? :D Bőven elég lenne a torta a cédulákkal... de amúgy közös képpel ellátott pólót ne adj neki, az gáz szerintem.
2014. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!