Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Csak a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Csak a belső értékei miatt adnátok esélyt egy olyan lánynak, akihez egyébként képtelenek vagytok külsőre vonzódni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők többségével nincs gond külsőre és rengeteget lehet javítani ízléssel, kis sminkkel és odafigyeléssel. Magyarán ha egy csaj rendben van belsőre akkor bőven jó ha átlagos külsőre nem kell agyon fitnessezett, nagymellű, sminkes-műkörmös stb. cicababának lennie :) 24/F
2014. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát a zászlót valahogy felkell állítani...
2014. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Külső megfog belső megtart. A hangsúly a képtelelenen van ha képtelen lennék akkor nem adnék esélyt. De ha nem lennék képtelen csak épp jobb nőt akarok, akkor a belső fel tudná odáig szépíteni.
2014. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azt igy nem lehet megmondani.

Latni kell

2014. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jól írják előtt. A képtelenségen van a hangsúly. Ha képtelen vagyok vonzódni utána akkor semmi esély nincs. Még akkor sem ha gyönyörű nőről van szó.
2014. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A belső megszépítheti a külsőt, de ahhoz idő kell.

Ha a szart aranyba burkolják, akkor nem kell. De ha az aranyat vastag szar borítja...............

2014. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyet barátságnak hívják. A kapcsolathoz az kell, hogy a személyes vonzalomhoz külső vonzalom és párosuljon. Ha nem így lenne, akkor akár férfiakkal (pl. haverjaimmal) is kezdhetnék kapcsolatot, nem?
2014. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
aki külsőre megüti az átlagos szintet annak már van esélye, de azért nem hazudok, nálam van alsó határ.
2014. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég finnyás vagyok belső tulajdonságokra. Bárkivel nem állok szóba. A lányok közül a legtöbbjüket lenéztem nagyon. Így ha olyannal találkozom, akit nem, akkor a külseje eléggé másodlagos.
2014. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha összebarátkozunk és megszeretem, akkor igen. De ez más úton nem megy.
2014. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!