Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Átlagosnak tartom magam külsőleg, de egyáltalán nem vagyok helyes. Ezt el is fogadtam már, nem olyannak születtem, kész. Belsőleg egy barátságos, a lányokkal minden esetben kedves, udvarias, megértő fiú. Vegyük például az osztályomat.

Minden lánnyal jóba vagyok, van kb 2-3, akivel különösen sokat beszélgetek, megbíznak bennem stb..

No de ha én megpróbálok úgy közeledni valakihez, hogy több legyen mint barátság, észre sem vesznek, esélytelennek gondolnak, a "barátaim" vagy inkább haverok viselkedéséből is azt veszem ki, hogy én nem vagyok esélyes nagyn a lányoknál. Mit kezdjek magammal? Esetleg a viselkedésemmel? Miért baj ha egy fiú rendes, és nem bunkó tróger? Köszönöm a válaszokat.


2014. márc. 31. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
jajjj. "miért baj, ha egy fiú rendes, és nem bunkó tróger?" az ilyen megjegyzésektől a fejemet verem a falba. ebből látszik, hogy éretlen vagy. egyébként fiatal vagy még szerintem, lesz ez még másképp.
2014. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na az 1. is úgy látszik, hogy pont egy ilyen tipikus eset, aki a bunkóságban látja a jövőt, úristen, hova fajul ez a világ??!! Nem értem én se, hogy a kedvesség miért nem jön be a mai lányoknak? Én is sokáig így voltam, hogy esélytelennek tartottam magam ez miatt. Aki ilyen kedves lány, azzal csak barátok voltunk, és most lett pasija, de végül másfél hónapja megtaláltam én is az igazit, úgy tűnik, csak épp a távolság áll közénk.

Ne izgulj, hamarosan eljön majd a te időd is, ha másképp nem, adj fel hirdetést társkeresőbe, és a bemutatkozásban írd meg milyen vagy! Ha van lány, akit még érdekel az ilyen srác, akkor jelentkezni fog idővel, ne add fel, sok sikert! :)

2014. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második, köszi szépen, feladni semmiképpen nem fogom.


Esetleg valaki tud olyan tippeket adni, hogy hol lehet jól ismerkedni új emberekkel? Akár barátság akár párkapcsolati célból.

2014. márc. 31. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

második: szövegértés nulla, úgy látom. nem azt mondtam, hogy a bunkóság jó, csak szánalmasnak tartom, hogyha valaki a sikertelenségei után elkezd azon hisztizni, hogy bezzeg a bunkó pasiknak összejön, a kedveseknek meg nem. szerintem marhára nem ettől függ. te sem jártál irodalom órára.


kérdező: sportklubok, táncklubok, hobbiklubok. esetleg a meglévő barátaiddal menj el az ő baráti társaságukba, olyanok közé, akiket nem ismersz. munkahely. szakkör.

2014. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
love.hu, randik.hu, rátalálsz.hu, esetleg valami chatszoba, de azért hátha akad facebook ismerőseid között is olyan szingli lány, aki szívesen közelebb kerülne hozzád!
2014. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok a buliban ismerkedésről?
2014. ápr. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!