Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasim féltékeny?

Figyelt kérdés

2 hónapot voltunk együtt,előtte kb fél évet ˝küzdött˝értem. Ő szakított 1 hete azzal az indokkal,hogy elmúltak az érzései,zavarják az osztályban lévő heccelések(osztálytársak vagyunk),plusz a szokásos sablon..én jobbat érdemlek,ő szemét,meg nem való neki párkapcsolat..

Mondta,hogy maradjunk barátok,ő itt van nekem,ha bármi bajom van,meg mondta,hogy ne kerüljük egymást,mert az kellemetlen.

Nekem muszáj volt múlt héten végig kerülnöm,nem voltam képes ránézni se,mert nagyon nagyot csalódtam benne.De ő sem kereste az én társaságomat.

Hétvégén pedig,ahogy nem láttam,úgy éreztem,hogy kezdem elengedni az érzést..Már úgy érzem túl vagyok a nehezén,úgyhogy ma elkezdtem kicsit nyitni felé..Már ránéztem,de ő rám se nézett,de a szeme sarkából látta,hogy nézem. Amikor valami vicceset mondott vagy csinált,akkor rámosolyogtam vagy röhögtem rajta,akkor se nézett rám. Vagy,ha odaálltam mellé,akkor meg elment mellőlem..De órákon meg látom,hogy mindig odanéz,ha pedig ránézek,akkor rögtön elkapja a tekintetét.

Hétvégén elmentem bulizni azokkal a srácokkal,akiket ő nagyon nem bír.Plusz elkezdtem beszélgetni az egyik sráccal,akinek régóta tetszettem,őt is utálja..Erre ma jött a srác beszélgetni hozzám.Meg a volt barátom legjobb haverja is elkezdett nyitni felém,egész nap átkarolgatott meg jött hozzám..

Lehetséges,hogy zavarják ezek? Dehát ő mondta,hogy lépjek túl meg keressek jobbat meg,hogy őt már nem érdeklem..Akkor most mi van vele? Egész nap szótlan is volt meg rosszkedvű..Pedig ő az,aki mindig vicceskedik meg beszólogat..


2014. márc. 31. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Valaki olvassa el és 10 szóban írja le :D
2014. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ennél rövidebbre nem lehet leszűkíteni,hogy megérts mindent :DD
2014. márc. 31. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Lehet,hogy féltékeny.Szerintem,használd ezt fel ellene:)
2014. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!