Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársi kapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolatban élek, de van egy szeretőm. Nagyon jó vele a szex, törődik velem, épp ellenkezője az élettársamnak mindenben. Viszont a titkos pasim kisajátít, betegesen féltékeny, agreszív, és egyre többet követel belőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek vele szakítani, mert félek, hogy megzsarol, zaklat, és minden kiderül. Szívem szerint nem szakítanék vele, mert szeretem, de így nem bírom ezt. Összeköltözni nem akarok vele, mert egy uralkodó típus, aki nem tűr ellentmondást.
2014. márc. 31. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját magad csapdájába estél.
2014. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezt jól megcsináltad. Előre gondolkodtál, mikor ebbe belementél?

A tettek következményekkel járnak. Ha eddig nem tanultad meg, majd most.


És hogy mit tegyél? Mit mondhatnék? Ilyen abnormális helyzetbe nem tudom beleképzelni magam.

Talán mindkettővel szakítanék. Az egyik nem képes helytállni a kapcsolatban, a másik meg túl agresszív. Ha maradsz, csak többet vesztesz. Olyan mint a szerencsejáték. Reméled lesz jobb is, aztán kiderül, hogy nem, sőt.

2014. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ket szek kozott a foldre .. Nem zartad le a kapcsolatodat es belementel egy masikba. Gyava vagy , most kellokeppen meg fogod szivni.


Van egy cuki kis csonthalmaz ,ugy hivjak gerinc ,de ne foglalkozz a hianyaval , szivasd csak magad es bants meg ket pasit a koreidben .


....egyre tobb ilyen tema van itt, most komolyan,ez a trendi ? Nincs gerinc az emberekben,hatbatamadjak azt ,akivrl eveket elnek elotte?

2014. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát
2014. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen.....aki 2 végén égeti a gyertyát az számoljon azzal, hogy megéghet!!!!

A szeretői viszony az nem egy szexpartner....az annál több és nem lehetsz meglepődve, hogy többet akar belőled, és ha nem zárod le végleg és azonnal akkor pokollá fogja tenni az életed!!!

Szeretői viszonyt fenntartani egy olyan férfival akinek nincs másik állandó kapcsolata....finoman szólva is meggondolatlanság, mert így ki vagy szolgáltatva a lojalitásának....simán megzsarolhat Téged mert Neki nincs vesztenivalója...mondjuk Én azonnal lapátra tenném!!!!

2 lehetőséged van.....abbahagyod a félrekefélést és őszintén leülsz az élettársaddal beszélni és megpróbálod rendbe hozni a kapcsolatotokat, vagy megszakítasz minden kapcsolatot Velük és egy új partnert keresel, aki képes kielégíteni az igényeidet!!!

Legközelebb körültekintőbben válasszál párt Magadnak!!!

37F

2014. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hasonló cipőben jártam!

Barátnőm élettársi kapcsolatban élt, szeretője voltam éveken keresztül (nem mert lépni, nem mertem erőltetni, amit utólag bánok). Munkahelyén beleszeretett a főnökébe, aki adta neki a szépet és a jót, közben csak egy strigula volt a sok közül a számára. Az élettárs egy béna megvezethető ember volt. Rájöttem a dolgokra.

Felajánlottam hogy kiszállok, csak vallják be hogy nem én hülyültem meg, (teljesen belebetegedtem, azóta is gondjaim vannak) Mindenki tagadott! Főnökének is volt családja. Úgy döntöttem kiborítom a bilit. Dobtam mindenkit, még magamat is. Azóta rengetegszer megbántam a dolgot, nem vagyok rá büszke! Végül az élettárs "győzött". Mindig a nő választ, őt választotta. Talán a könnyen félrevezethetősége miatt.

2014. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!