Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tudják egyes emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudják egyes emberek megcsalni életük párját? Biztos, hogy szerelmesek és szeretik azt? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsal, az nem szeret.
2014. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem életük párja, legfeljebb csak annak hiszik, vagy annak magyarázzák be maguknak.
2014. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha megtudja csalni, akkor nem szereti.
2014. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Gina nagyon akaratos tud lenni
2014. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Blue-eyed ***** válasza:
58%
Egy idő után a mai világban belefásulnak az emberek a minden napok monotonitásába és izgalomra vágynak, ha ezt otthon már nem kapják meg. Sajnos sok ember van így.
2014. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Mondhat bárki bármit, lehet kifogásokkal jönni, hogy az érzelmet egyesek el tudják választani a szextől... hülyeség....


Aki megcsalja a párját az nem szereti. Számomra ezért is kizárt a megbocsátás. Aki nem szeret engem, és meg is csalt, az nem kell.

2014. ápr. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
az unalmas monotonság tönkreteszi a kapcsit. néha kell a változatosság. a szerelem az elmúlik, talán csak némi szeretet marad, vagy egy gyerek, vagy a közös vagyon ami összetartja még a családot. de a kilengések változatossá teszik legalább.
2014. ápr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
10 ève van barâtnőm ès mindíg is csaltam! De attól még szeretem , csak nèha jó mâssal lenni . Majdnem minden csajszi oltott csajom ellen hogy haggyam ott mert ha csalom akkor nem szeretem meg ilyenek . De kopp koppp lànyok èbresztő !!!! a fiuk nagy mèg nagyobb rèsze kèpes vagy is tud èrzelem nèlkűl sexelni ...
2014. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A 8 as vok ... ezt ki hagytam 27/F
2014. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem jó mindig ugyanaz.
2014. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!