Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sokat veszeked a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokat veszeked a szüleivel, pontosabban a nevelő apujával. Ez ki hat a hangulatára és az enyémre is. Rá mehet erre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Van hogy nem csinál semmit, nem hibázik, de apuja beleköt, kelti a feszültséget a családba. Nekem nincs bajom a szüleivel, velem aranyosak, kedvesek, szeretem őket és ők is engem :) De amit néha csinálnak a szerelmemmel az megdöbbentő... Legtöbbször rászolgál, de akkor is. Nem ütik vagy ilyesmi, csak nem szólnak hozzá, nem kap ételt pár napig, ki sem mehet a szobájából... Szomorú és rosszu érzi magát és ezt nekem nagyon rossz látni. Segíteni sem tudok neki. Néha azt érzem nem bírom. Nem bírom azt, hogy megint nem tudunk találkozni, megint nem tudunk beszélni mert nincs telefon, megint nem tudunk elmenni sehova... Sokszor megbánt, de szeretem. Néha rajtam vezeti le a feszültséget.

Nem tudom meddig bírom ezt, általa nekem is rossz napjaim lesznek, mert nem bírom lelkileg ezt a megterhelést. Mert ami neki rossz az nekem is. Szerintetek ha véget vetek ennek a kapcsolatnak, akkor boldogabb életem lesz? Legyen vége?

1 éve vagyunk együtt, ő 16 én 15. Komoly kapcsolat, szeretjük egymást. De lehet jobb lenne nekem nélküle...?


2014. márc. 31. 22:32
 1/2 A kérdező kommentje:
*veszekedik, bocsánat :/
2014. márc. 31. 22:33
 2/2 bszandika28 válasza:
Tudom, hogy ilyen helyzetben nehéz mit kezdeni. Én azt tanácsolom, hogy finoman kérdezz rá a szüleinél, hogy "mi újság mostanság vele" .. Ne add fel ilyen könnyen!!!!!! Nem fog rámenni a kapcsolatotokra. A fiú szeret téged. Biztos vagyok benne. ;) De, ha már úgy alakul ez az egész, hogy kikészülsz ezektől egy idő után, akkor komolyan üljetek le beszélgetni a barátoddal, és ha ő is úgy látja, hogy szakítanotok kell, akkor nincs más megoldás.:(
2014. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!