Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar keresni vagy arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar keresni vagy arra vár hogy én keressem?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 1 napja nem beszéltem, se telefonon se sehol. Eddig mindig ő keresett, de mostanság nem tűnt valami lelkesnek amikor beszéltünk akkor sem. Ma is többször fent volt már facebookon, egyéb oldalakon (láttam hogy belépett), mégsem írt nekem semmit. Tutira lett volna és van is ideje/energiája rám, semmi baja neki, él és virul.


Elképzelhető hogy így akar "szépen lassan" lekoptatni?


Vagy írjak én neki, talán azt várja? (Megjegyzem még egyszer: eddig kivétel nélkül mindig írt nekem ha volt ideje)


Általában ilyenkor mire számíthatnak a lányok a párjukkal kapcsolatban, ha az úgymond "eltűnik"? Jó vagy rossz?


Fogalmam sincs mit tegyek/mi lenne a helyes.... Várjak tovább vagy ne...


2014. ápr. 1. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam minimum felhívni a pasit,és megkérdezni tőle,mi a problémája velem.Ha ő nem őszinte,akkor te légy bátor,akkor is,ha fáj a viselkedése.Ha sokáig és sokszor viselkedik így veled,akkor sajnos lapát.Aki nem becsül,azt engedd el időben,addig,amíg ő nem lép.
2014. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolosszus22 ***** válasza:
Talán letörne az ujjad ha te írnál rá, ha neked még ez is nehezedre esik, miért várod el, hogy ő bármit is tegyen érted!? Egy kapcsolat 2 emberen múlik, nem csak az egyiken, lehet már ezt a túl nagy passzivitásodat unta meg.
2014. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!