Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem vagy ne? Akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne? Akar tőlem komolyat? Hogyan érjem el hogy velem akarjon lenni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, együtt aludtunk egy hete, nem volt szex, csak aludtunk, csókolóztunk. felvett msnre, írt iwiwen is, hogy találkozhatnánk máskor is. legutóbb tegnap előtt beszéltünk, akkor én írtam rá. tegnap nem beszéltünk. most is fent van msnen de nem ír rám. írjak rá én? vagy nem akar tőlem semmit már? nagyon szeretnék vele lenni, de nem szeretném elszúrni sem, mit tegyek?
2010. máj. 20. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Írj rá, a fiú túl büszke ahoz, hogy ő írjon

20/f

2010. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz,akkor az puncsolás.Csinálj úgy,mintha nem is érdekelne,akkor kepesztenek....28/N
2010. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de akkor nem gondolja azt hogy nyomulok?
2010. máj. 20. 23:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Ma már nem különös, ha a lány kezdeményez. Múlktor a discoban láttam ilyet. Azért én még mindig azt tartom, hogy a fiú dolga a kezdeményezés.
2010. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

-.- és nem össze akarsz vele jönni? ne hallgas az elöző csajra és fiú vagyok és tudom. írj rá:) de persze ne azt hogyí bejösz stb csak dumáljatok és rád fog írni máskor:)

hidd el

2010. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
eddig úgy volt hogy egyik nap ő írt rám, másik nap én... most ő "következett volna" de nem tette. azt szeretném hogy lássam hogy valóban akar és hogy odáig van értem...
2010. máj. 20. 23:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj rá,én is tudom.A faszik feszegetik a határokat,mennyire vagy képes behódolni,ne írj rá!
2010. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írj neki.
2010. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, és az én véleményem az, hogy a lánynak is kell beszélgetést kezdeményezni, ezzel jelet küldvén a srácnak, hogy felőle is van érdeklődés, de mondjuk az íráskezdeményezésnek valahogy úgy kéne lennie, hogy 10ből 8-9szer a srác, érted. egyébként ha rád ír, akkor meg te is kérdezgesd, meg tényleg, ha érdekel, akkor te is tedd bele szépen a beszélgetésbe a magadét, hadd lássa, hogy érdekel téged. de azt mondom, hogy ráírni nem kell most, ha már írtál neki. ha érdekled, akkor úgyis írni fog előbb-utóbb. de attól, hogy nem ír, még nem biztos, hogy nem érdekled. max. azon agyal, hogy nem akar zavarni, vagy nem akar ő sem nyomulni, ezért nem ír rád mindig. nyugi van. türelem. és sok sikert.
2010. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Ott rontottad el mikor együtt aludtatok, ha akkor este rámászol akkor most nincs ilyen gondod!
2010. máj. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!