Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1.1,5 hónapja szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.1,5 hónapja szakítottunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évig voltam vele együtt ő szakított és azelső 2 hét szar volt kivoltam bukva aztán úgy éreztem jobban vagyok jól éreztem magam szabad lettem azt csinálok amit akarok .Az utóbbi napokba viszont nagyon elkezdett hiányozni van mikor sírok rámjön a depi plusz 1-2 rossz dolgot is csinálok ennek hatására mert ki vagyok bukva. Folyamatosan előjönnek az emlékei hiányzik nagyon. Rengetegszer gondoltam ráírok fészen de elején csomószor letiltott föloldott letiltott föloldott legutóbb nem tiltott le csak nem igazolt vissza és már ráírni is félek mert félek a csalódástól :\
2014. ápr. 1. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
egy nőre nem tudnék ránézni mert szeretem még mindig :\
2014. ápr. 1. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
letiltott feloldott... mivan? de most ez a menő? hogy mindenki ezt csinálja...
2014. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én sem értem mi értelme h 2 évig voltunk 1 ütt és letilt meg nem igazol vissza nem ez a lényeg hanem lefoglalom magam mégis minden nap eszembe jut és vele akarok lenni és , hogy mit tegyek? :\
2014. ápr. 1. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:

de akkor is ennyire köcsögkancsónak lenni.... egyszerűen engem ez akaszt ki.. nem hiszem el hogy ennyire buta lenne az emberiség


szerintem ne írj rá próóbáld még húzni kicsit ezt hátha lenyugszik a lelked

2014. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de mivel tudnám húzni?
2014. ápr. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!