Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-éves vagyok. A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-éves vagyok. A barátommal 1-hónapja szakítottunk. Hogyan felejcsem el? Még mindíg szeretem. De nagyon nehezzen meg. Hogyan tudnám?

Figyelt kérdés
Nem fogok érte harcolni lány létemre,mert átvert stb..ez mindegy is.Csak nagyon nehéz elfelejtenem őt..hogyan tegyem tovább magam rajta?
2014. febr. 7. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el tanulni a fogalmazást, meg a helyesírást és meglátod közben nagyon gyorsan el fog telni az idő!
2014. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik f.as.zi.t és feküdj le vele ... ( b.a.z.d 14 éves vagy nem érzed magadat egy kicsit szégyennek ? )
2014. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bírom hogy a nagyképű faszok nem fogják fel hogy 14 évesen is lehet valaki szerelmes és lehet fájdalma. Ezt neked üzenem előző válaszló;D A kérdezőnek meg: A lényeg hogy fogadd el és próbálj meg úgy hozzá állni hogy így kellett lennie. Egy idő után jobb lesz. Ha még szereted a fajdálommal nem tudsz mit tenni. Csak idő kell:)
2014. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
utcsó válaszoló gondolom te is 14 vagy. én sem értem ilyen korban miért kell randizni (habár határ eset attól függ mikor lett 14 éves) de a lényeg az ha valaki ilyet ír akkor nem rögtön támadni kell hanem válaszolni sztem egy tök normális kérdés volt és 14 évesen talán már lehet randizni 13-12 éves kórúaknak még nem ajánlott. A KÉRDEZŐNEK: idő kérdése próbáld elvonni a figyelmedet vmi-vel (nem az alkoholra és a drogra gondolok az pont hogy nem ajánlott) és az idő mindent begyógyít. 14/L
2014. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szente Patrícia válasza:
Előbb tanuld meg, hogy nincs olyan szó, hogy felejcsem!!! Hol voltál te, mikor ezt tanította a tanár?
2014. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!