Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek általában jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek általában jobban bejönnek a közvetlen, folyton vihogó és mindenkivel szóba elegyedő lányok, mint mondjuk a csendesebbek? (lent)

Figyelt kérdés

Én a második 'csoportba' tartozom, társaságban nem vagyok nagyszájú, nem beszélek folyton és vihogok, nem nyalok be mindenkinek, és nem tudnék ilyen lenni...

az osztályomban nagyrészt ilyen lányok vannak, folyton jár a szájuk és nagyokat ordibálnak az osztályban is, na meg mindenkivel nagyon közvetlenek, ha ismerik az illetőt,ha nem folyton valahogy próbálnak bevágódni nála, majd első alkalom után már közösségi oldalakon folyton megy a "jajj de gyönyörű vagy puszika" aztán a hátuk mögött mindenkit kibeszélnek.


Nem tudom,hogy ezek mennyire jó vagy rossz tulajdonságok,én nem tudok ilyen lenni.

Barátom,meg akivel elég hosszú ideje együtt vagyunk úgy vettem észre,hogy ő az ilyeneket kedveli. Mondjuk ő is olyan,aki nem tud hallgatni..


Pl vártam egy barátnőmet,s ő megkérdezte,hogy kit várok, mondtam,hogy Ritát.Majd elkezdi,hogy jaj mennyire nem bírja azt a csajt.Kérdeztem miért? Azt mondta,mert nem szól semmit(nem tudom milyen szóval mondta,de ez a lényeg) Én meg: hát nem tud mindenki se*gnyaló lenni. Ő:hát amiért szól két szót,nem lenne az.


Csodálkoztam,hogy mi baja az ilyen lányokkal...meg miért baj az neki,ha nem szólt hozzá eddig az a lány?1.nem is ismerik egymást,csak párszor jön az osztályba a párom->>mit beszélhetne vele ő?


Úgy elgondolkoztam ezen,hogy ha ő nem bírja a csendes, és a nem mindenkivel könnyen szóba elegyedő lányokat, akkor mit keres mellettem?Én is olyan vagyok...

Mit gondoltok? 17L


2014. ápr. 2. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem a csendesebbek jönnek be. Utálom a csacsogó, folyton semmimondó témákról beszélgető, félművelt, egoista lányokat.

A fodrászoknál folyton ilyenek vannak.

2014. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a csöndes lányok jönnek be csak. Itt is igaz hogy a mennyiség a minőség rovására megy.
2014. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Igen, jobban bejönnek a közvetlen és beszédesebb lányok. (A vihogást és benyalást kivéve.) Tudod, miért? Életképesebbnek tűnnek, mint a mimóza "példányok". Mit kell félni az emberektől? Miért nem lehet kinyitni a szád? Miért kell rühellni azt, aki nem olyan, mint te?
2014. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#4: ki mondta, hogy rühelli őket te szerencsétlen? ha van mondanivalója, akkor bizonyára kinyitja a száját, de az ilyenek barmokra kár is energiát pazarolni
2014. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 kolosszus22 ***** válasza:
Én ismerek viszonylag csendes, de mindenkinek benyaló lányokat is.
2014. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

4. nem mondtam,hogy rühellem őket, oda is írtam,hogy nem tudom jó vagy rossz tulajdonságok, de én nem tudnék soha olyan lenni a természetem miatt.Ez nem azt jelenti,hogy rühellném őket,sőt nem vagyok rosszba velük,de közelebbi viszonyban sem,mert legtöbben megbízhatatlanok,ahogy tapasztaltam eddig.


Amúgy ha a barátomnak az első 'variáció' a bejövős,akkor hogy lehet,hogy engem választott mégis?

2014. ápr. 2. 14:19
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

#5 Olvasd el még egyszer a leírást, és talán-talán feltűnik, hogy nem olyan objektíven ítélkezik a kislány. Szerinted az éremnek nem két oldala van? Te készpénznek veszed, amit ír?


Kérdező, egyébként ez még lemaradt: Baszottul idegesítő vagy egyébként, így a leírásod alapján. Ez a "ki-ha-én-nem" típusú lehordása azoknak, akik extroveltábbak (ráadásul bőven az általánosítás kategóriába esik) Szánalmas. Értem én, hogy nem tetszik, hogy neked nem mennek az ilyenek és ők sikeresebbek az emberi kapcsolatteremtés terén, viszont elmondok egy titkot: sokszor élvezhetetlen az olyanok társasága, akik nem nyitják ki a szájukat. Mit tud az ember kezdeni az olyanokkal? A még rosszabbak pedig, a hozzád hasonló sunyi dögök, akik az anonimitásba burkolózva szanaszét szapulják az ismerőseiket. Kapj észhez, kislány. Mit képzelsz, ki vagy te?

2014. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet mert a nagyszájú lányokhoz nincs elég önbizalma? Attól függ a barátod milyen
2014. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8: kezeltesd magad, paranoiás gyökér
2014. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!