Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hinnétek el egy állandóan bulizós, partizós, mindenkivel flörtölős típusú lányról, hogy lenyugodott és veletek megállapodott?

Figyelt kérdés
(Egyszer ugyanis már befürödtem egy ilyennel.) Ti személy szerint mennyi esélyt látnátok egy ilyen ismertetőjegyekkel rendelkező nő szándékában, hogy tényleg komolyan gondolja?
2014. márc. 15. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem venném komolyan
2014. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Majd a tettei alapján eldöntheted, hogy mi is az igazság.
2014. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem
2014. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad megbizni benne
2014. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 WheneverYouWant ***** válasza:
konkrétan semennyit... aki bulis az bulizzon. Ha sokat találkoztok akkor látszik azokon az embereken akik már lenyugodtak és nem vágynak bulizásra állandóan.
2014. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

15 és 18 éves korom között sokat buliztam, többször be is rúgtam, sokat flörtöltem, voltak szexkapcsolataim is, mondjuk emellett normálisan iskolába jártam, tanultam, jó eredményeim voltak, tehát gondoltam a jövőmre, és bár volt tényleg rendes kapcsolatom is, szexkapcsolatom is, viszont egyáltalán nem volt jellemző rám, hogy minden héten mással bújtam volna ágyba, ugyanis szám szerint nem voltak sokan, akikkel ágyba is bújtam. Ezenkívül felelősségteljes nemi éltet éltem. Tehát védekeztem, stb. Aztán megismertem a jelenlegi páromat, akivel azóta 8 éve együtt vagyok és én akkor lezártam a korábbi életemet. Én akkor kiéltem magam és kész.

Úgyhogy miért is ne állapodhatna meg valaki? Ha te vagy az a bizonyos, aki minden téren befutó vagy, akkor már miért ne foghatnál meg valakit teljesen? Simán.

2014. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megállapodsz és nem jársz bulizni, nincs kísértés, nincs bizalmatlanság.
2014. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Költőnő? ***** válasza:

sztem ez teljes mértékben sz adott egyénen múlik. Sokaknak vannak ilyen vagy olyan korszakai.

Idővel úgyis kiderül, h ez csak átmeneti vagy végleges nála.

2014. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de ha találnék valakit, aki komolyan vesz, tudom, hogy leállnék ezekkel . Volt is már rá példa, csak vége lett (és nem miattam). Barátnőim között is több pozitív példát látok, nem olyan nagy szám ez.
2014. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:

Bizonyos szempontból jobb is egy ilyen, kiélte már ilyen irányú hajlamait, van tapasztalata, lenyugodott és már inkább egy jó párkapcsolatra helyezné a hangsúlyt, én ilyet keresek inkább. Legutóbbi barátnőm sajnos 22 évesen még mindig pörögni akart, egy hétvégét nem tudott nyugiban tölteni, én meg már nem vágyom a nagy pörgésre. Nem is jutottunk dűlőre egymással.

26F

2014. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!