Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj discoba járnom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj discoba járnom hogy megismerkedjek valakivel?

Figyelt kérdés
Csendes, zárkózott, visszahúzódó vagyok. Nem szoktam discoba vagy kocsmákba járni. Egy ismerősöm szerint hülye vagyok, mert nem használtam ki a fiatalkoromat arra hogy discoba járjak mint mások. Szerinte ott lehet fiúkkal megismerkedni. Pedig nem szeretem az ilyen helyeket. Jobban szeretem a nyugisabb helyeket. L/20
2014. ápr. 2. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM.
2014. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mi a célod..:D
2014. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem maradtál le sokról ;)


L/18

2014. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez így van rendjén, nem kell magadra erőltetni.

Engem sem vonz az ilyen, csak egy éjszakás lányokkal lehetne összejönni, és abban semmi érdekes,

nem érdekel, hogy korombeli 20 évesek nem gondolkodnak komoly kapcsolatban, ez nekem nem megy. Figyelmet szentelni valakinek, aztán dob... nem kell ez.

2014. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szolokkal, egyáltalán NEM, diszkoban olyanokkal találkozol akik abban a világban élnek, és ami ezekszerint egyáltalán nem a te világod, én se járok diszkoba és mégis tudok ismerkedni stb.. olyan helyet keress, ahol olyan közösség van, beszél, ismerkedik ami hozzád közel áll. ott fogsz talállni olyan partnert aki be is jön és jol érzed magad vele és van közös témátok/érdeklődésetek :)
2014. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok, de egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor voltam diszkóban, kocsmában meg pláne nem. :)

Nem tartom rossz dolognak, sőt, ha van baráti kör akivel jól érezheti magát az ember, akkor még jó is. De egyébként engem sem vonzott ez soha, inkább a tartalmasabb időtöltésre szavazok.

Lehet, hogy ez közhelyes, de próbálj meg új hobbit keresni, ami téged érdekel, amitől jól érzed magad, legyél nyitott mások felé és menni fog a többi magától.:)

2014. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De milyen hobbit? Sajnos nem egy nagyvárosban lakom. :(

Akkor nem ciki hogy egyáltalán nem járok discoba.

2014. ápr. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!