Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon keveset találkozunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon keveset találkozunk a párommal és azt mondja, hogy ő így nagyjából kibírja, hogy csak hetente vagy két hetente találkozunk, de nekem ez nem elég. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször beszéltem vele erről, de azt mondja , hogy csak ennyiszer tud jönni, mert nem egy városban lakunk. Viszont én tudnék menni , de azt meg ő nem akarja és nem tudom , hogy miért .Nem tudom, hogy szakítsak e vele mert ha velem van akkor minden rendben és mindent imádok vele, de viszont, ha nincs akkor kezd mindkettőnkben elmúlni az a "láng". 8 hónapja vagyunk együtt és az utóbbi két hónapban távolodtunk el ennyire egymástól.

2014. ápr. 2. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
miért zavarja hogy te akarsz menni?
2014. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Viszont a szakításról hallani se akar.
2014. ápr. 2. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
van másik,nem igazán jössz be neki,keress mást jobban jársz ha te arra vágysz keress helyit ne sanyargasd magad érteme zéró
2014. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!