Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » á segítség, én tudom hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

á segítség, én tudom hogy egy gerinctelen gyök vagyok, de hogy mondjam el a barátomnak hogy mással kavartam? (és ráadásul mindig ő jár a fejemben, és nagyon tetű vagyok, tudom)

Figyelt kérdés

alapszituáció az az hogy buli, ital, ismerkedés, csók, ottalvás

és nagyon de nagyon szégyellem magam, egyrészt mert az egyetlen embert aki szeret engem és nagyon komolyan gondolja velem, átverem :(

és még azért is egy tetű szemétláda vagyok mert azóta csak a srác jár a fejemben, és hogy nagyon nem is jöttünk be egymásnak, és teljesen más karakter mint a barátom, és mégis képes voltam ilyet tenni:(

és még csesztet is hogy nincs rendbe a kapcsolatom, és a legszörnyűbb hogy igaza van :( már nagyon hosszú ideje vagyunk együtt a barátommal, de néhány hete azt érzem hogy szabadulni akarok, pedig nagyon nagyon szeret engem. már sírok, hogy én nem azt érzem, amit ő, és képtelen lennék megbántani. ő az első szerelmem, odavan értem, de nem tudom, elmúlt ennyi idő után a szerelem, de ha én azzal állnék elé, hogy vége, azt én nem élném túl, mert megbántani nem akarom.

bár a megbántással már elkéstem, ez a megcsalás nagyon tönkre vágja az idegeimet. eddig semmit nem mondtam el neki ebből, de félek hogy egyszer igen, és én nem akarom azt a napot.

egyenlőre a titkolózást folytatom, nem ismerik egymást és közös emberek sincsenek, de aztán ki tudja. ha egyszer a fülébe jut hogy mi volt, akkor meg duplán leszek köcsög. igy egyenlőre csak én megyek tönkre, egyenlőre


lányok,srácok aki már ilyen szörnyűséget mint én, mit csinált?!


2014. ápr. 3. 01:55
1 2
 1/20 viktorvarga ***** válasza:
38%
beautiful monstrer:)
2014. ápr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
?
2014. ápr. 3. 02:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Én sosem csaltam meg a barátomat, 4 évig voltunk együtt... volt hogy bepiáltam nagyon és dörgölőzősen táncoltam egy sráccal (akit régóta ismertem, tehát már rég megvolt a vonzódás vmilyen szinten) , nyakra puszi is volt, de a csókig képtelen voltam elmenni vele,mellesleg neki is volt (és van is barátnője, azóta már megcsalta velem mióta nekem nincs párom, de csak csók volt, több alkalommal is)


Most viszont, hogy nincsen barátom és voltam egypár fiúval ...lehet , hogy nem lennék ennyire hűséges.

Én nem ítéllek el téged, ez bárkivel előfordul, viszont szakítanod kellene minél előbb. Én is úgy voltam már a 4 éves kapcsolatomban, hogy tudtam, hogy ő nagyon nagyon szeret, de én nem...Jobb szakítani hidd el. 1-2 hónap és túlleszel rajta, nem olyan nehéz mint ahogy most gondolod:)


22L

2014. ápr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 viktorvarga ***** válasza:
2014. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

de igen, egy szörnyeteg vagyok, és érzéketlen

de annyira sokat ittam, hogy csak reggel konstatáltam hogy mi van.

nagyon rég éreztem magam ilyen jól. bulizni már rég voltam, inni akartam, és erre tessék, ez lett belőle.

megbocsátani én se tudnék, ugyanakkor meg annyira szeret engem, hogy nem merem ezt elmondani neki :(

2014. ápr. 3. 02:21
 6/20 viktorvarga ***** válasza:
33%
hát inkább ne is mond.te még egy normális nővagy mert legalább nem szarod le.ok kur vaság volt.de azért nemvagy rossz ember.sajna (v nemsajna) egykis szesz ezt teszi a nőkkel:)
2014. ápr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember ettől. Fiatal vagy, megesnek az ilyesmik mindenki életében. Nem vagy házas.

A lelked mélyén menekülnél... de szánalomból vagy együtt vele? Ez sem sokkal korrektebb dolog, mint hogy megcsaltad.

Lépj tovább, és zárd le a múltat.

2014. ápr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
a volt régi pasis történeteimről soha nem meséltem neki. hát még egy megcsalás..
2014. ápr. 3. 02:52
 9/20 anonim ***** válasza:

Azért ezt kikérem magamnak, hogy egy ki szesz ezt teszi a nőkkel -.-

nyomorék

2014. ápr. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem kis szesz mennyiség volt.
2014. ápr. 3. 03:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!