Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetséges, hogy valakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy valakik 6-7-8 éveket együtt vannak és még szexelnek? Nekem 3 év után elment a kedvem. De az előző pasimnál is ez volt, de ő a tetejében még bunkó is volt.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen még a mesében sincs, max ha mélyen vallásos valaki.
2014. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert biztos változatosak, különböző dolgokat próbálnak ki együtt.
2014. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekünk még 25 év után van kedvünk hozzá, méghozzá nem is menetrend szerint, hanem teljesen spontán is.
2014. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
ma 12:31: a szexhez miért kellene vallálsosnak lenni? Ugyanis a vallás szerint a szex csak akkor jogos, ha gyereknemzésí célból történik.
2014. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Lassan 6 ev utan is alig varom hogy hazaerjek a melobol es levegyem a paromat a labarol akar minden nap:)Hal isten a parom is ilyen hozzaallasu:)33F
2014. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Nem bántás, csak vélemény:

Úgy lehetséges, hogy a kapcsolat és kapcsolat között van különbség. Ez megnyilvánul olyanokban mint például: nem reszelek egyet mert már tele vagyok, hanem szexelünk és odafigyelünk a másikra.

Ha szeretsz valakit, és alkalmas is a szeretetedre, ez nem is kérdés.

Nyilván ha elment a kedved, arról a krapekod is tehet...

2014. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Mi 8 éve vagyunk együtt, és voltak hullámvölgyek, és nyilván nem úgy van már, mint az elején, hogy már attól felizgulok, ha megfogja a kezem. Kicsit többet kell dolgozni mindkettőnknek, de megéri, egyrészt összeszoktunk, és tudjuk, hogy mi a jó a másiknak, másrészt még mindig lehet új dolgokat felfedezni és kipróbálni.. és persze a szerelem az kell. :) De azért is meg kell dolgozni mindkettőtöknek. Meglepi, randi, bókok, és új dolgok kipróbálása együtt, nem csak szexuálisan...
2014. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sokáig elhanyagolt, ami szerintem így volt, szerinte nem... kicsit alkalmazkodtam ahhoz, hogy ok, nincs mindig velem. Amúgy távkapcs.ban vagyunk, de ez senkinek se hátrány, mert tudunk tanulni, meg a feladatainkkal foglalkozni. Meg én nem is birom, ha valaki rámtelepszik. Mostmár javult a helyzet, belátta a hibáit, meg én is, viszont nekem már nincs annyira kedvem... persze, amikor kipihenem magam, és egész nap együtt vagyunk, akkor megy a dolog, de mondjuk lehet az is közrejátszik, hogy amikor hétvégente hazamegyek, akkor nagy a rohanás...
2014. ápr. 3. 12:48
 9/23 anonim ***** válasza:
igen, ismerősök: 7évig!!! nem, mert a vallás, aztán esküvő, szex egy rakás kaki...ügyesen voltak
2014. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
18 leszek, szüleim 20 éve házasok, 23 éve vannak együtt és még MINDIG szexelnek.
2014. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!