Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem véletlen, hogy csak vízilabdás fiúkkal vet össze a sors?

Figyelt kérdés

Eddig minden pasim vízilabdázott. Az első pasim után kezdtem érdeklődni a vízilabda után, előtte majdnem hogy utáltam ezt a sportot. Mára már azonban az egyik kedvencem.


Olyan szinten megkedveltem, hogy mostanra már csak vízilabdás pasik jönnek be és csak velük akarok ismerkedni. Az ő életüket és személyüket találom érdekesnek, vonzónak. Direkt eljárok meccsekre, nemcsak mert érdekel a sport, de ismerkedés, pasizás céljából is. Szóval az első barátom óta teljesen beszűkült a látóköröm, és tényleg csak vízilabdásokkal beszélgetek/ismerkedek/flörtölök. Azóta több barátom is volt, de egyikbe sem vagyok már szerelmes. Keresem a következő hozzájuk hasonló pasit...


Külsőre is a vízilabdások jönnek be a legjobban (számomra a leghelyesebbek köztük vannak). Utána ha belsőre is passzol a pasi hozzám, szinte azonnal szerelembe esek.


Úgy érzem ez valami szakadatlan, véget nem érő láncreakció amíg meg nem találom az igazit. És az "egyedek" hasonlítanak egymásra (főként belsőre).


Valaki másnak is volt már hasonló érzése/tapasztalata párválasztásnál? Mi lehet ennek az oka?


2014. ápr. 3. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Történt valami olyasmi az első barátodnál ami miatt még mindig nem tudtad őt elengedni, és elkötelezetten keresed a következő párjaidban az első párod.
2014. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez baj? El kellene engednem azt a "valamit" gondolatban, ami az első barátommal volt? Vagy nem probléma ha a pasijaim hasonlítanak egymásra, és tényleg mindegyikben ugyanazt keresem?
2014. ápr. 3. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után be fog igencsak takarosan kattani emiatt hidd el.
2014. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Ez jó, nekem meg mindig kézilabdás csajaim voltak, de mindről csak utólag derült ki, tehát nem ez alapján kerestem őket.
2014. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!