Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sors vagy véletlen?! (lent)

Figyelt kérdés
Mentem az barátom lakására, amióta járunk elösszőr,és pont akkor, mikor mentem ki a buszhoz, futottam össze az exbarátommal, akibe mellesleg még mindig szerelmes vagyok, és a szomszéd városban lakik. Sose találkoztunk véletlen még ugyan abban a városban ahol én lakom, de mikor el akarom felejteni, és már van valakim, akkor felbukkan, ráadásul nagyon váratlanul ... egész nap utána ő járt a fejemben ... :SS
2011. máj. 9. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogyha szerelmes vagy egy másikba akkor minek hülyíted a mostani párodat.

Mellesleg sztem ez csak egy véletlen volt és itt az idő hogy túl legyél rajta.

2011. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hülyítem, mert őt is szeretem, de csa szeretem. és próbálok felejteni. boldog vagyok vele, csak néha előjönnek a múltbéli emlékek. a volt párommal elég sok mindenen voltunk keresztül. :// és úgyhallottam, hogy még mindig kötődik hozzám...
2011. máj. 9. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Vélelten.
2011. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És? Mi van akkor ha találkoztok.

Előfordulhat, nem? Mit gondolsz, ez egy égi jel?

Találkoztatok, elment, arra járt, kész.

Am elég nagy szívatás a mostani barátoddal, hogy igazából nem vagy belé szerelmes.

2011. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismét egy gerinctelen díszpéldány. Nem értem ez valami kényszer hogy mindenáron össze kell állni valakivel az előző kapcsolat lezárása előtt? Nem elég fizikailag elhagyni, lelkileg is le kell zárni. Vagy ennyi önállótlan szimbióta lenne a világban?
2011. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szóval szereted még az exed, de azért van barátod? innentől kur*vára nem érdekel, hogy mi a kérdés... olyan nincs, hogy két embert szeretsz! amíg a mostani barátod mellett fekszel addig egy másik srác jár a fejedben? hát megy a basz*ott nagy pffffffff....... szegény csóró gyereket meg hülyíted, gondolom baromira örülne neki, hogy az exed járt egész nap a fejedben. remélem kidob mint macskát sza*arni! basz*ódj meg!!!
2011. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!