Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok ha a kiszemelt 28 éves pasinak még nem volt soha barátnője? Taszító lenne?

Figyelt kérdés

Nem a bénasága miatt, inkább a félelme miatt nem csajozott eddig. Középiskolában rengetegszer lerázták, kinevették. Utána a munkába temetkezett inkább és lemondott az efféle dolgokról. Szép egzisztenciát épített, elkezdett sportolni amiben versenyszintig jutott és sportos fizikuma is lett. Nem figyeli a nők gesztusait, a mai napig az agyába égett az a legalább 20 nő aki csúnyán leégette. Volt egy csaj akinek vitt csokoládét Valentin-napra, majd a csaj mindenki előtt előkapta a tükrét és mindenki előtt üvöltötte hogy "jól nézz bele, jegyezd meg amit látsz és utána kétszer gondold meg hogy megjelenjél a csokijaiddal" és nevetett mindenki. Ilyesmik történtek vele, volt aki lehúzta anyagilag mert szülei pénzesek.


Most van egy csaj akivel jól kijön, a beosztottja. Mivel nem tudja eldönteni hogy talán csak azért közeledik és keresi a társaságát a nő mert talán munkapoziciót akar. Csalódni meg nem akar újra. Mások szerint tetszik neki a srác, de ő ezt nem akarja elhinni. Fél attól is hogyha kiderül hogy mennyire kezdő ezekben a dolgokban, mivel még randija sem volt soha.



Mit tanácsolnátok neki?


2014. ápr. 4. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Bátorság. Kezdésnek és tapasztalatszerzés miatt mindenképp olyan nőt keress,akitől nem akarsz komolyat.Legalább a szex miatt, hogy tudjad mit hova kell rakni.


És akiknél komolyan próbálkoznál,előttük még szemernyi jelét se mutasd annak, hogy még nem volt nőd!

2014. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
Kicsit ijesztő, hogy E/3(egyes szám harmadik személy)-ben beszélsz..
2014. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pasiként is furának tartom ezt.

ha valaki akarja akkor ideje van, mindenki kell valakinek, így nem értem igazán... A többi csak kifogás ha valaki olyant ír, hogy "csúnya, szegény" stb.

2014. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maga az a tény, hogy még sosem volt barátnőd egyáltalán nem taszító, sőt, én örülnék, ha a páromnak én lennék az első. :) Irigykedem a beosztottadra!:)
2014. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még egy tizenéves, vagy kora huszonéves írta volna ezt azt mondanám oké, kora huszonévesen is még elnézhető. De most őszintén, 28 éves korodig mi a lószart csináltál? Ne legyél már ennyire életképtelen, beszari ember.
2014. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a béna és a fél az valahol ugyanaz.

azt, hogy pozíciót akar tőled, könnyen kiderítheted. találkozol vele, és figyeled, hogy felhozza-e. ha igen, letereled. ha veled marad: átment. ennyi. lehet, hogy egy kis idő.


megértem, hogy akit leforráztak, annak még a legjelentéktelenebb vélemény is jobban fáj. szard le. menjél. jobb lesz, ha már vissza tudsz emlékezni hódításokra, szép pillanatokra, kedvességre. úgy csajozni is könnyebb.


én ledöbbennék, ha kiderülne, hogy 28, és nem volt még senkije. gyanús. nagyon. de ha látok benne valamit, akkor türelmes vagyok. egy darabig.

2014. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem komollyal kezd. Jól lenne egy barátosné aki segít neked megnyílni.


A tény hogy szűz vagy nem taszít. Volt 25 éves pasim is aki szűz volt. Ezen nem akadok fent. De a témához való hozzáállásod aggasztó

2014. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mindenki kell valakinek"


Mindenkinek a legjobb kell!

2014. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!