Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok hangos és beszédes, akkor első ránézésre nem vagyok érdekes a férfiak számára, így nem vagyok érdemes a figyelmükre sem?

Figyelt kérdés
Csak mert ez a tapasztalatom, akárhogy is mondogatják, hogy a csendes-szerény lányokat szeretik és ki nem állhatják, ha egy nőnek be nem áll a szája...
2014. ápr. 4. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Te kevered a fület a szemmel.
2014. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem az arany középutat szeretik
2014. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csendes-szerény nem egyenlő a kuka, nulla érdeklődést mutató lánnyal!
2014. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, elég nehéz a te fajtádnak.De nem mindenki olyan mint én.

Én is azt szeretem, ha lehet beszélgetni is egy nővel.

2014. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen férfiaktól várod el ezt a figyelmet és felfigyelést.Ha a jóképű gyerekektől,akik naponta bármennyi lánnyal lehetnek,hát őket nem fogod túlzottan érdekelni,mert van miből válogatniuk.

Ha értelmes férfiaktól várod ezt,ők viszont fel fognak figyelni rád,ha van miért. :)

2014. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát egy jóképű gyerek nem lehet értelmes. Ezt úgy utálom -.-
2014. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az olyan csendes, szerény lányokat szeretem, akikkel azért lehet beszélgetni. a hölgy aki hamarosan remélem a barátnőm lesz, is egy csendes, szerény visszahúzódó lány, de első randinkon mégis sikerült hat órát végigdumálnunk.

Az mondjuk más kérdés, hogy belőle szinte sugárzik a báj, az igazi klasszikus nőiesség és az intelligencia.

2014. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom csendes, de szuper nő és pont ez volt a szerencsém, hogy így nem figyeltek rá a férfiak és én találtam rá arra az angyalra! De tény, hogy az arany középút a legjobb, de ez fordítva is igaz a nőket sem a kedves, rendes férfiak vonzzák.
2015. jún. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!