Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar a lany?

Figyelt kérdés

Van egy lany, igazan szerelmes vagyok bele.. az askfm-en azt irta, hogy kedvel engem, megbizhato vagyok, vicces, komoly, stb..viszont egy valasszal kesobb mar azt is irta rolam, hogy haver, es mikor rakerdeztek, hogy mi van koztunk, mert "ugy" tunik, megjegyezte, hmegegyszer, hogy nem kell tulkombinalni, hogy egy haverral maszkal. Nem, nem az askon elunk, nem fogyatekos amiert az oldalt hasznalja, unalomuzesre van csak neki. Nincs eselyem?:/

16f


2014. ápr. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy tűnik csak barát vagy neki
2014. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Haver,jòl látom,hogy csak 16 vagy,takarmàny a szerelem világàbòl,most azonnal,figyelj ràm,èn is beleszerettem egy nőbe 16 èvesen,a nő 21 èves volt,ès azt mondta 2 èv mùlva. Azòta van felesègem ès a nő a felesègemhez kèpest olyan ronda,mint a bűn.
2017. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!