Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki együtt akar aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki együtt akar aludni a barátjával, de egyenlőre semmi többet, akkor vajon azt a barátja is értékelni fogja?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdezem
2013. nov. 9. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem,hogy nem lesz szex :/
2013. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális illető nem problémázik ilyesmin.
2013. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zakathol ***** válasza:
100%

Én értékeltem anno, amikor még "csak" aludtunk. Az is egyfajta bensőséges dolog, össze lehet bújni stb...

Nyilván egy idő után új ingereket is keresni fogtok, de az elején még az is nagy dolog, hogy együtt alusztok.

2013. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-al teljesen egyetértek! Az elején még az is nagyon izgató, aztán majd lesz ott még több is! :)
2013. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típus a srác. Ha csak -arra- megy akkor nemhogy nem fogja értékelni de még ki is hajít miatta. Viszont ha komolyan gondolja, tetszik neki, ha egy lány nem adja magát könnyen akkor értékelni fogja. Úgy ez egy jó pont. Minden attól függ, hogy ő milyen beállítódású és mennyire gondolja komolyan veled a dolgokat.
2013. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 2 hónapos kapcsolatom aminek gyanítom amiatt lett vége, hogy már 1 hónap után az első ittalváskor volt szex. Megkapta amit akart tovább már nem voltam neki érdekes.
2013. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. nov. 9. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!