Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy srác időt kért? (LENT)

Figyelt kérdés
2 honaposak vagyunk a barátommal. egy ideje nagyon furcsa kevesebbet talizunk és kevesebbet törödik velem. ma nemvette fel a teloját és inkább kikapcsolta. aztán sikerült elérnem.. nem az ő teloján. annyit mondot h beszélnie kell velem és h szeméylesen. taliztunk és gondoltam h szakítnai akar és azt mondta h még nemtudja mitakar. nembiztos az érzéseiben és pár napot kért tölem. szal még nem szakítottunk. aztsi mondta h pont azért kér időt h átgondolja a dolgokat(kérdeztem töle h AKK AMIKOR MONDTAD H SZERTLEK AKK az csk kamu vt??) erre a válasz: pont ezért kell az idő neki. már nincs meg az az érzés mint a kapcsolat elején vt, és hogy ha velem van az jó de hanemvagyokl vele akk nemhiányzok neki:S. és aztmondta neharagudjak rá meghogy nemigy akarta. :( van még esélyem?? :S :'(
2009. dec. 19. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem h mit tudok tenni h észrevegye h nekm még mindig fontos,?:S
2009. dec. 19. 16:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgytűnik nincs.Az időkérés az mindíg szakítással végződik sajnos.
2009. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha 2 honap után már igy működik,akkor nincs értelme erőltetni...

hagyd menni ha menni akar...

2009. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit.Ha már nemszeret akkor ne tartsd magad mellett.Az senkinek sem jó.
2009. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

érdekes. azt hittem, csak a csajok szoktak ilyesmit habizni, ha nem mernek egyből szakítani.

egyre inkább elnőiesednek a férfiak, John Wayne forog a sírjában.

amúgy felejtsd el. jobbat érdemelsz. :)

2009. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mégis mitakarsz tenni? az mért lesz jobb ha tudatod vele h neked nagyon fontos? aztakarod h sajnálatból maradjon veled? az elég szánalmaS. necsináljál semmit. időt kér, gondolkodik, aztmajd kiderül. de az ilyen felmelegített kapcsolatoknak előbbutóbb mindig hamar végelesz.

amúgy jah....a lángolás mindig eltűnik egy idő után, olyan nincs h örökre megmarad. de pont a lángolás után derül ki h a 2 ember igazán szereti-e egymást, h a lángolás befejzetével, amikor monden tiszta, ismeritek már egymást, nem vakít el a rózsaszín köd, tisztában vagy a párod hibáival, stb. ésha ezutzán is együttmaradtok, azaz igazoi szerelem. amikor mindenével együtt szereted őt, és nemcsak a rózsaszín ködöt, amiben általa élsz. egy ideig...

2009. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem szintén ugyanez volt, a srác időt kért, hogy átgondolja, ennek 1 hónapja és azóta se kép se hang róla, amikor 2 hét után küldtem rá sms-t, mert a telefont nem vette fel, arra sem reagált. Tehát a kérdésedre válaszolva, az időkérés egy finomnak szánt szakítás volt szerintem a te esetedben is. 27L
2009. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
beszéltem vele, de még nemdöntött! annyit mondott hogy szeret de nem szerelemből hanem mint egy nagyonjó barátot. de nemkötődik hozzám. és h 20%esély van arra h nemszakítunk.
2009. dec. 21. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!