Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik egy pár hete és elég sok időt vagyunk együtt meg hülyülünk suliban de nem tudom mit tegyek mert elég sok lánnyal jóban van de úgy vettem észre hogy elég sok időt tölt velem. Tanácsokat légyszi!?

Figyelt kérdés

(a hibákért ha vannak bocsi elszoktam a magyarul írástól)

(És ha lehet életkort is


2010. szept. 23. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan mire kell neked tanács?
2010. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amit a kérdés alapján tudsz tanácsolni pölö hogy tudnék közeledni mert már vagy 2 éve nem voltam szerelmes és animébe folytottam a bánatom és nem vagyok teljesen komplett...
2010. szept. 23. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. animét nézel? nembaj mert én is :D am meg lehet h csak te azt szeretnéd h veled foglalkozzon többet, és ezért az agyad úgy állítja be magát, hogy te ezt kívülről úgy érzékeled mintha többet foglalkozna veled. am meg keresd a társaságát, és kérdezd meg h nem akar e elmenni vele meginni vmit vagy ilyesmi. am meg én még soha nem voltam szerelmes, és én sem vagyok teljesen komplett :D

18/F

2010. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
veled*
2010. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!