Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok szakítani a barátommal, nem vagyok hozzá elég erős. Hogyan tudnám megtenni?

Figyelt kérdés

Már többször végigmondtam magamban, hogy mit fogok mondani neki, de mikor ott áll előttem lefagyok.

Nagyon szeretem, de nem működik jól a kapcsolatunk (ezt most nem részletezném), és szeretném már végre lezárni.

Egyszer próbáltam szakítani vele, könnyek között kinyögtem pár szót, de mikor láttam rajta, hogy megbántottam, képtelen voltam megtenni.

Hogyan tudnék erőt venni magamon és pontot tenni a végére? Mit tanácsolnátok?


2014. ápr. 5. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem megy, hívd fel telefonon. Írd le egy lapra a szöveget, majd olvasd fel és ne hagyj neki időt, hogy belevágjon.
2014. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grim13 ***** válasza:
hát gondolj arra hogyha nem mondod ki akkor sokáig fogsz szenvedni egy rossz kapcsolatban, vagy érd el hogy ö szakítson, de a legjobb ha tényleg erőt veszel magadon, nem bonyolítod és kinyögöd, később is jó mert mással is előfordulhat hogy majd szakítani kell és akkor már nem fogod ezt játszani
2014. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 manó1235 ***** válasza:
Ha nem jó a kapcsolat és úgy érzed h csak raboljátok egymás idejét akkor gondolj bele hogy ezzel jót teszel neki mert esélyt adsz hogy mással legyen boldog, illetve magadnak is. Ha ez kettőtöknek már sehogy sem jön össze. Persze lehet az elején ő ezt még nem így fogja látni. De idővel megérti majd.
2014. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen személyesen szeretném, mert úgy tartom tisztességesnek.

Ha arra gondolok, hogy úgy is jön egy következő, jobb srác, akkor azzal vajon könnyebb lesz?

2014. ápr. 5. 22:36
 5/7 anonim válasza:

csinálj neki egy videót, hogy hol rontottátok el a kapcsolatot, és küldd el neki :D

-mit éreztél amikor megismerted

-mit érzel most

-mi az a dolog,ami megváltozott

-mi volt az, amin akartatok változtatni, de nem ment

-hozz fel ellenérveket;pl: hazudott,füllentett,megcsalt,nem hallgatott végig, figyelmetlen

-nem tartod az ő személyét életképesnek

2014. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megbeszélhetitek egymással, hogy miért nem jó a kapcsolat, neked mi nem jó benne, és ez alapján is dönthettek közösen úgy, hogy szakítás.
2014. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted, de nem megy jól a kapcsolatotok, ne szakítani próbálj, hanem megmenteni a kapcsolatotokat. Őszintén beszéld meg vele, mondd el neki a problémáidat, és hallgasd meg őt is. Ha őszinték vagytok egymáshoz, biztos helyre tudjátok hozni! Én hiszek bennetek!
2014. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!