Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 2 hete lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lullaby0622 kérdése:

Majdnem 2 hete lefeküdtem barátommal. Használtunk gumit, nem szakadt ki, csak a végén lecsúszott. Vettem Lily tesztet. A controllcsík erős volt, a tesztcsíkból (ez jelenti azt, hogy terhes vagy) a szélen 2 mm látszott. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Valamint kaptam barátnőmtől menstruációgyorsító tablettát, mert pár nap múlva kéne, hogy megjöjjön. A dobozra az van írva, hogy 25. napig lehet szedni. Baj, hogyha a 28. -on kezdem el? Szeretném, ha megjönne!
2011. júl. 8. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet, valószínűleg hibás volt. Nagy butaság bevenni barátnő gyógyszerét -.-
2011. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért butaság?
2011. júl. 8. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem neked lett kiirva. Főleg hogy azt se tudod, hogy terhes vagy e. Ha az vagy, attól elvetélsz. Főleg hogy el se tudod kezdeni, amikor kéne.
2011. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A dobozra az van ráírva, hogy nem szakítja meg a terhességet.
2011. júl. 8. 15:16
 5/7 Falun válasza:

szerintem ne nagyon várakozz!

még egy tesztet gyorsan ha az is jelez akkor doki.

és beszélj a szüleiddel!!!!!

2011. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor se neked lett felírva, ne szedd más gyógyszerét, csinálj még egy tesztet, ha pozítiv menj el orvoshoz.
2011. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudom, hogy nem volt valami jó ötlet más gyógyszerét bevenni. De a nőgyógyász, akihez el akartam menni, külföldön van. De a gyógyszer hatott, megjött. És a teszt is negatív lett. Mégegyszer köszi!:)
2011. júl. 9. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!