Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés
nektek bejön, ha egy lány lázadó, mindennap iszik, részeg akar lenne(ezt hangoztatja is), cigizik, néha füvezik és káromkodik? de amúgy jó arc lenne, vicces meg minden, esetleg okos is és jól nézne ki. összejönnétek vele? amúgy milyen srácot tudnátok elképzelni mellé? pl a teljes ellentettjét, a jófiút? működhetne a kapcsolat?
2009. dec. 19. 16:55
1 2
 1/18 Apollo93 ***** válasza:
76%
a rosszlány - jófiú nem tartana sztem túl sokáig:D én fiú vagyok de az ilyen alja lányokra csak szánalommal tudok nézni sajnos:(
2009. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
egy ugyanilyen gondolkodásu fiut tudnék leginkább elképzelni mellette...
2009. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy lánynál ez nagyon szánalmas. Egy srácnál is, de lánynál még visszataszítóbb. Nem ettől lesz menő valaki.
2009. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez a ány szánalmas és közönséges. Nem lenne jobb egy érett, tartással rendelkező lány aki nem akarja magát leinni minden nap?:)
2009. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
És még annyit, hogy ha valaki cigizok, rendszeresen iszik, füvezik, káromkodik, az tuti, hogy nem lehet okos, se jó arc, akármilyen jól is néz ki.
2009. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy hogy lány vagy fiú, mindenkinél ez a viselkedés szánalomra méltó, megvetendő.
2009. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hát eléggé szánalmas.

amúgy manapság mindenki lázad...

én is iszom néha, havi 1-2szer, keveset, de nem minden nap, az egy elég undorító szokás. nagyon jó lehet, egy piaszagú csajjal lenniX) amúgy miért olyan menő dolog az, hogy részeg akar lenni? semmi különös dolog nincs benne, nem nehéz elérni, de ha azt hiszi, bárkinek is tetszik, hogy ide-oda hány, meg ténfereg, meg dülöngél és mindenkire rámászik, akkor elég buta lehet...

cigizés megint egy menő dolog, a füvezés hülyeség, szintén menőzésből, a káromkodás meg ronda. oké, én is elkáromkodom magam néha, de nem minden második szavam b+. az már elég ronda, főleg egy lány szájából.

szerintem egy ilyen lány nem lehet jó arc. okos végképp nem, a pia és a fű nagyon butít, és ha ilyen céljai vannak, amiket most csinál, nem hiszem, hogy emellett lenne ideje vagy kedve tanulni. az okosságot meg nem abban mérik, hogy mennyire ismeri a különböző drogokat.

a teljes ellentétkapcsolat semmiképp sem működne hosszútávon. oké, hogy ellentétek vonzzák egymást, de állandó viták mindenképpen a rovására mennének egy kapcsolatnak. márpedig itt lenne bőven.

2009. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
te járni akarsz ezzel a csajjal??
2009. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
ilyenek a mai lányok, de ha jófej akkor lehetne..
2009. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Felejtős.Plussz ha valaki már ennyire kiégeti magát, az nem tudom mennyire "okos" valójában.
2009. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!