Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval interneten keresztül pár hónappal ezelőtt. Azóta szinte mindennap írunk egymásnak, rengetegszer rámír és én is rá. Ha rossz a kedvem felvidít, hosszú órákon keresztül beszélgetünk, nagyon jól kijövünk egymással. Viszont nem látom egyértelmű jelét annak, hogy érdeklem-e.. mármint nem barátként. Egyszer mondta, hogy aranyos vagyok, de azóta többször nem jött elő a téma. Rákérdezni még nem szeretnék. Szerintetek? Én arra is gondoltam, hogy távolság miatt nem mer kezdeményezni, hisz nem egy helyen élünk.

2014. ápr. 6. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen
2014. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Talán az, de lehet, hogy csak bizonytalan. Szerintem hozzatok össze egy találkozót, ha eddig még nem tettétek; egy személyes beszélgetés után könnyebben tisztázódhatnak az ember érzései.
2014. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérdező: Milyen messze vagytok egymástól? Csak interneten keresztül kommunikáltok? Hány éves vagy? Az illetőt milyennek látod?
2014. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már egyáltalán? Mert az egy fontos lépés.
2014. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem.
2014. ápr. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!