Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen kedveskedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen kedveskedés esik jól nektek?

Figyelt kérdés

Mi esne a legjobban, mivel okozhatna örömöt, meglepetést nektek a párotok? És egy átlagos ismerős fiútól, ami nem túl tolakodó, de jól esik, és tudatná veletek, hogy nyugodtan közeledhettek felé?


Főleg a második kérdés érdekelne. Én mindenkivel kedves vagyok, tisztelem a nőket, mégis engem néznek le, és a bunkó értelmi fogyatékosokat kedvelik. Ez csak általánosítás, a környezetemre, ne vegye senki magára. Sajnos nincs tapasztalatom ilyesmiben, de sokat gondolkodom hasonló dolgokon mostanában. :)


Kérlek korotokat, ha nem túl személyes írjátok oda.

Előre is köszönöm a válaszokat. :) 17/f



2014. ápr. 5. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
pénz
2014. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Ez elég szomorú. :c
2014. ápr. 5. 10:39
 3/16 anonim ***** válasza:
Csoki :) 27
2014. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mondjuk ha meghív egy fagyira, annak mindig nagyon örülnék

én mivel nem nagy érték, csak egy ismerőstől se tolakodó

2014. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

17/l

4es voltam

2014. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16/F vagyok, pont ugyanilyen voltam, mint te. Ilyen korban ritka a normális lány (és minden tiszteletem nekik), ezért te is legyél "bunkó". Személyes tapasztalatom, hogy beválik (sokaknál!), eredménye mily meglepő: tisztelet. Ez olyan fura dolog, de nem egy rossz érzés:D Ha senkinek sem kellesz így, akkor bunkózz, viccelődj, perverzkedj, stb.
2014. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6: Én, az ilyen jellemért kapott tiszteletre nem lennék büszke. Nem leszek bunkó, nekem más az értékrendem. :)
2014. ápr. 5. 11:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenned , csak bátran mond ki a véleményed mégha az a lánynak nem is tetszik. Hidd el értékelni fogják.Aki nonstop az kedves az tűnhet kétszínűnek is hiába nincs így. Nemrég én is mindenkivel kedves voltam és le se szarták a fejem , egy kis szarkazmus sokat segített :D
2014. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: fáj sokaknak az igazság?:D

Viccet félretéve, sajnos tényleg így van manapság, körül kell nézni, én nyitott szemmel járok. Hosszútávon nem kifizetődő, de ez van. Egyébként tapasztalatszerzésre, hogy hogy működnek a lányok jobb, mint a semmi.

2014. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, fáj, hogy sajnos sokaknak ez a fontos. Nem fogok erről vitatkozni, mindenki úgy éli az életét, ahogyan szeretné. :)
2014. ápr. 5. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!