Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ez egy isteni jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez egy isteni jel?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk a párommal, de én már nem bírnám így sokáig. Ő vidéken lakik, ahol nem nagyon találnék munkát, őt meg szerződés köti oda. Véletlenül találtam egy munkát a szakmámban pont ott, ahol ő van. Lehet ez egy isteni jel? És az miért van, hogy most, hogy lenne munka vacillálok? Ez normális?

2014. ápr. 6. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jel hanem lehetőség. Kaptál egy lehetőséget és rajtad múlik élsz vele vagy sem.
2014. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra vágytam eddig, hogy együtt lehessek vele, mert szeretem nagyon, de valahogy most mintha mégsem akarnám itt hagyni az életem. Vagy félek, megijedtem. Nem tudom mit csináljak...
2014. ápr. 6. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tudod mi vár rád. Otthon ülni kényelmes.
2014. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próba-szerencse, miközben azzal lehetsz, akit szeretsz. Van, amiért és akiért megéri kockáztatni. Szerintem is csak az újtól félsz kicsit. Ha valóban szereted őt, akkor ez nem a ti kapcsolatotok miatt van - mármint az, hogy vacillálsz. Ha meg úgy érzed, hogy utóbbi miatt van, akkor lényegében azon kattogsz, hogy szereted-e őt vagy sem annyira, hogy lépni merj.
2014. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!