Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasimmal ma csókolóztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal ma csókolóztunk először és isteni volt csak nagyon beindult. Azt mondta h nemsokára le akar feküdni velem de én félek h fájni fog. (16éves vagyok) Mit csináljak h ne fájjon?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 23:36
 1/5 anonim válasza:
39%
ne csinlád
2009. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
inszertálj vaginálisan egy mákdarálót, utána nem fog fájni
2009. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Most volt az első csókotok, de már a szexen jár az eszetek, annak ellenére, hogy te még szűz vagy. Első lépésként mondd el a barátodnak, hogy te még szűz vagy és félsz, ezért szeretnél egy kicsit várni. És szeretnéd, ha először pettingelnétek. És így módotok lesz arra, hogy megismerjétek egymás testét. Te is lazább leszel, mire az első aktusra kerül a sor, és már nem kell annyi mindenen izgulnod. Nem kell egyszerre fejest ugrani a mély vízbe! Az első alkalomnál legyél nyugodt, nedves, és kérd meg a párodat, hogy legyen óvatos. Mást nagyon nem tudsz tenni.
2009. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Majd lesz még sokkal job is mint az első, én így tapasztaltam, azon "muszáj" átesni, első nélkül nincs többi :):)
2009. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondjad neki, hogy te még ettől egy kicsit tartasz,és ha nem ért meg,vagy esetleg azt érezteti veled,hogy ettől te nem vagy olyan jó,akkor viszont nem ő az az ember,akivel el kéne veszteni a szűzességed.Ha meg megérti,akkor addig fog várni,amíg minden jó lesz.


U.i.:minél jobban stresszelsz,annál jobban fáj.Csak attól lehetsz szűk,vagy száraz.Nem is gondolj arra hogy fájni fog!mert hacsak nincs valami fertőzésed "ott" akkor bizti nem fog!Szóval lazíts!

2009. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!