Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év korkülönbség + nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év korkülönbség + nem értem, mi van. Sztetek? (bővebben)

Figyelt kérdés
én 15 vagyok, és tetszik egy 18 éves srác. illetve először nem én néztem ki őt, hanem ő engem. amikor először láttuk egymást, akkor folyton nézett, mosolygott meg produkálta magát. aztán néha beszéltünk egy-két szót, mert odajött és dumcsiztunk egy kicsit. de most nem értem, mert közben látom más lányokkal, de ettől függetlenül még mindig köszön néha, meg úgy vannak bizonyos "jelek". am tök cuki srác meg minden, az egyetlen gond az, hogy hát... elég sok csajjal hozták így szóba. de ez legyen az én gondom. csak segítsetek kérlek, mert nem értem a viselkedését. tavaly is volt egy srác, akivel randiztunk, és rögtön utána (kedvesen) megkérdezte, hogy akkor járunk-e, de nekem nagyon új volt és nem akartam még így kimondani. utána még volt ilyen ölelkezős meg ilyen eset, de már nem hozta szóba. én azt hittem már nem akart semmit, és sokkal később derült ki, h azt hitte, nincs nálam esélye. lehet hogy most is ez a helyzet? mert talán nem volt elég nyilvánvaló, hogy bejön. odamenni viszont nem akarok, mert akkor "könnyű préda" leszek, utána meg egy strigula a táblán. szval??
2009. dec. 19. 17:59
 1/6 anonim válasza:
sztem nem sok :) 16 vagyok barátom 21 volt. xal ^^. azt javaslom h beszélgess el vele utalgass neki h bejön . mindig mellé ülj stb :) kérj tőle talikat ^^. sok sikert neked ;)
2009. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác több vasat tart a tűzben.Vagy bejön az egyik,vagy több is,vagy egy sem.
2009. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat (:

igen, lehet hogy több lánnyal van egyszerre "kapcsolata"

2009. dec. 20. 10:58
 4/6 anonim válasza:
szerintem meg vannak lány barátai is és nem lesz semmi abból, ha odamész hozzá és beszéltek. próbálkozni lehet, csak ne égesd le magad ennyi. én 15 éves vagyok és a btom 19 éves. de hiddel ha összejön a dolog felsefog tünni hogy hányéves ő meg te.
2009. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 év korkülönbség tényleg nem számít....

ha ennyire reménytelennek érzed a dolgot nézz más pasik után is. persze ezt vegye ő is észre...

15/L

2009. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugyanígy wagyok :)

Nagyon sok sikert kívánok neked

És célozgass,mosolyogj rá.

2010. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!