Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sejtitek hogy tetszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sejtitek hogy tetszetek valakinek vallomásra akarjátok bírni, akkor is ha nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés

Fiúról van szó...és én vagyok a lány, nekem tetszik ő, és szerintem észrevette, mert folyton megpróbál rátérni, hogy "sokat írogattál rám, és buta kifogásokkal"....meg ilyen megjegyzések, de mindezt egy jóhangulatú négyszemközti beszélgetés közben mosolyogva...tehát nem vallatás, vagy gúnyolódás.


Az egész úgy néz ki mintha ki akarná csirkani belőlem hogy tetszik nekem. Nem tudom ez azt jelenti hogy tetszek neki? Mert ő az a fajta akinek ez kínos lenne, ha nem viszonozná s nem szeret megsérteni másokat....


Lányoknál ez sajnos máshog működik, a lányok ególegyezgetésből akkor is kicsikarják ha semmit nem akarnak, de a fiúknál nem működik másként?


2012. nov. 7. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés: Te mit vársz pontosan a sráctól? :)


Azért kérdeztem, mert nem tudom, ki hogy van vele, de a férfiak zöme alapból vadász típus. Mi általában mindenre lövünk, amire csak lehet, (szórjuk a világba magvainkat, persze párkapcsolat nélküli állapotról beszélek) hacsak valami nagyon durva, kizáró ok nem jön közbe. (Mondjuk kifejezetten visszatetsző dologba nem futunk, mint pl. egy váratlan és kiábrándító hiszti, komolyabb higiéniai gond, nemibaj, menszesz, terhesség, stb. Ezeknél se feltétlen tántorodunk el, ha komolyabb kapcsolatot akarunk, de vadászati célra általában az ilyen vad nem pálya.)

Szerintem az nem kérdés, hogy a srác le szeretne -e veled feküdni, mert ebben szinte biztos lehetsz - főleg ha élcelődik, kihívóan viselkedik, kacérkodik veled. Normális agyú férfiember ilyet ok nélkül egyszerűen nem tesz!


Az a kérdés inkább, hogy csak ennyit akar, vagy komolyabb tervei vannak veled...?


A lányoknál divatos "egókicsikarást", vagy hogy is nevezted, felejtsd el a férfiaknál: mert mi egyszerűen nem így szuperálunk. :)))

Az efféle jellegű számító-bonyolító magatartás előfordul, de igen ritka. Két pont közt a legrövidebb út az egyenes és kész, mi meg nem szeretünk sokat futni. Ha mégis, akkor az a nemesebb vad bekerítését szolgálja és nem önmagunk meggyőzését arról, hogy "no, ezt is megkaphattam volna, ha kellene..."

Nálunk ennek a női vonásnak kb. az lehet a megfelelője, ha 1...N-szer jó alaposan megrépázzuk a lányt, ám utána egyáltalán nem kívánunk mélyebb érzelmi kapcsolatba lépni vele. Akkor és addig jó és pont. Nincs tovább semmiféle érzelmi kötődés.


Kacérkodni, majd álló micsodával odábbébbálva az egónkat fényezgetni?!? Nohiszen! :)))


Ennél sokkal jobb a megszerzett hódítás, azaz a sikerrel befejezett vadászat! Gondolj bele: ez egy vadászatra teremtetett fajnál pont így logikus. :)


Ha viszont jól értettem, neked elegendő annak biztos tudata, ha a srác meg akarna -e kapni. Nos, ebben a fentiek alapján szinte biztos lehetsz. Abban már kevésbé, hogy vadászati célra, vagy tartós párkapcsolatra törekszik, már ha ez érdekel egyáltalán. - Ennyiből amit leírtál, sajnos nehéz eldönteni.

Mondjuk ha huzamosabb ideig próbálkozik, személyesebb dolgaid iránt mélyebben érdeklődik, azaz őszintén kíváncsi a belső értékeidre, meg akar ismerni, akkor esélyes a dolog. Ha szimplán csak "nyomul", azaz nem akar meglátogatni, barátnőiddel kedven háziállatoddal megismerkedni, munkádban, hobbidban segédkezni, akkor inkább egyszerű vadászatról van szó... :)

2012. nov. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztosíthatlak hogy részemről nem szimpla vadászat, :) Ő pedig nem az az egyéjszakás fajta.
2012. nov. 11. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez esetben viszont mire vársz? Üljetek le és beszéljétek meg egyenesen a dolgot, mindenféle játszadozás nélkül. :)
2012. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!