Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba é nemtudom hogy el e mondjam neki? :/ ÉnL/16 O, F/17

Figyelt kérdés
Táncolok..és 3 éve jott hozzánk egy fiú :) már az elott hogy jott volna irogattunk...akkormegcak ugyvoltunk hogy egyszeru barato, ismerkedtunk:) utana rengeteg kozos emlekunk lett es nagyonmegkedveltuk egymast :)) o lett alegobb baratom es en a legjobb baratnoje :)mar voltunk moziban satoroztunk is egyutt rengeteg helyen voltunk egyutt :) .. sott nyaron meg kirandulni is egyuttjarunk a tanccsoportal :p ...ugy fel eve vagyok ugyhogy en nagyon megkedveltem annyira hogy beleszerettem :) :/ hajon megolel es hogy orul hogy vegre lathat es nagyonaranyos :) de nemtudom hogy el e mondjam neki vagy van e ertelme mert nemtudom hogy o erez e irantam valamit :/ es azt nagyon nem szeretnem hogy onkremenjen vele a baratsagom ha o nem ugy erez irantam mint en iranta :/ de mar nemtudom ugy mellette lenni hogy ranezek es az jar a fejembe hogy el kell neki mondanom : .. kérlek segitsetek nemtudom mittegyek :/ elore is koszonom a valaszokat :)

2014. ápr. 5. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben írj helyesen: mobiltelefon nem kifogás.
2014. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem rég mondtam el legjobb lány barátomnak hogy szeretem, ő csak barátként nézett rám, teljesen tönkre ment a kapcsolatunk szinte nem is beszélünk, már nem megyünk együtt sehová stb...

én amondó vagyok hogy vmi közös ismerős által próbál meg kideríttetni hogy érez irántad, persze burkoltan hogy ne essen le neki hogy te tudakolod meg közvetett módon, ja és fontos hogy a közös ismerős tudjon titkot tarani, szerintem és akkor ha nem akkor is maradtok barátok és nem lesztek akkora szarban mint én

2014. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért de nemvagyok tellyesen magyar és siettem is -.- ....2. válaszoló koszi megproballom :))
2014. ápr. 6. 14:24
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne szó szerint mond neki inkább éreztesd vele és egy idö mulva ha tényleg szeret ö is akor ö is éreztetni fogja veled amúgy szerintem a leirtakból te is tecesz neki de semikép ne mond el szerintem mert ha mégse akor roszul sülhet el a végén. Soksikert :D
2014. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!