Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is tudom hogy hol kezdjem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom hogy hol kezdjem!? Van egy lány akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek!

Figyelt kérdés
Nos ő az első akit tényleg elképesztő módon szeretek az ismerkedésünk elején nagyon oda volt értem és rengeteget találkoztunk. De mostanában egyre kevesebbet és egyre ritkábban. Nem élünk egy városban de egy városban tanulunk, ha megkérdezem mikor ér rá általában olyan időpontot mond amikor én még suliban vagyok. Ha vége a sulimnak és ráérek akkor meg azt mondja hogy haza kell mennie hogy játsszon számítógépes játékkal. Minden barátom azt mondja hogy felejtsem el meg a z összes ismerősöm mert csak ki használ! De sajnos szeretem nagyon szerelmes vagyok mit tegyek ? 18/F
2014. ápr. 7. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az elég gáz, ha inkább kockul, ahelyett, hogy egy olyan sráccal legyen, aki normális vele. Nem érdekled őt.
2014. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ő azt mondja hogy találkozni szeretne és szeretné ha komolyodna a kapcsolatunk!
2014. ápr. 7. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el a házuk elé pincsikutyának! ( Tényleg milyen választ vársz? Ugy tünik nem kellesz neki. Tudod az kevés, hogy te szerelmes vagy bele.)
2014. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet elvonásos..... :D

Vagy hazudik és más van a dolog hátterében.

Ha ennyire szereted menj el 1x-er a suliból hamarabb,és találkozz vele!

2014. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Találkozom vele de kb heti 1x 2x max nekem ennyi nem elég !
2014. ápr. 7. 15:27
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Ha inkább játszik a számítógéppel, mint hogy veled találkozzon, akkor hazugság, hogy komolyabbat szeretne. Hazugság. Hagyd ott a rákba.
2014. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!