Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki azt mondta, hogy mindenkinél jobban szeret. Én is őt. Barátok vagyunk, még nem próbálkoztam nála, mert szerintem nem jövök be neki mint pasi. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés
Nem próbálkoztam, mert szerintem nem vagyok jóképű, ő meg a jóképű pasikat szereti. Mindent megteszek, hogy jó pasinak mondjanak, de annak születni kell szerintem. Mondta már, hogy jó pasi vagyok, de lehet, hogy csak azért mert önbizalomhiányos vagyok és bátorít.
2010. jan. 2. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Első lépésben növeld meg az önbizalmad. Fogadd el magad. Belőled csak egy van és pótolhatatlan. Utána néha fogd meg a kezét vagy öleld meg. Ezekez egy idő után gyakrabban csináld. Onnan tól kezdve, ha nem jöttök össze, akkor a csaj nincs belédzúgva.
2010. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is kb ugyanez történt ,csak én tudtam h tetszem a leányzónak. Ugyanis mint barátok szoktunk ökörködni.. és hirtelen elhangzott a "kit tartasz a legjobb pasinak az ismerőseink közül ? " című kérdés, és ekkor elmondta hogy engem gondol a legjobbnak:) innentől már szabad út volt:)Bár megjegyezném az első 2 alkalommal meglehetősen furcsa volt a barátomat lekapni :D mint a barátnőmet , mert 12 éve ismertem:), de nem bántam meg :).
2010. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!