Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így is elképzelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is elképzelhető, hogy csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés

A barátommal három hónapja vagyunk együtt. Ő az a típus, aki bárkit megszerezhet (külső,belső tulajdonságai miatt). Én viszont nem vagyok valami szép, mégis velem van. Ha csak megdugni akarna, akkor képes lenne várni még néhány hónapot?(Szűz vagyok)


Tehát, ti fiúk, ha bárkit megszerezhetnétek, várnátok azért hónapokig, hogy megfektessetek egy nem túl szép szűz lányt?


2014. ápr. 7. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak még csodák, tehát lehet normális a barátod és nem arra hajt.
2014. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak meg akarna fektetni nem várna tovább, sőt ezt a három hónapot se várta volna meg. A másik jele annak, hogy csak meg akar fektetni, hogy nagyon próbálkozik. Nem erőszakosan, csak valahogy mindig próbálkozik, hátha.
2014. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha három hónapig képes volt várni rád,akkor talán van rá esély,hogy normális,és komolyan vesz téged.Persze addig ne add oda neki magad semmiképpen,míg nem állsz készen rá!
2014. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,elvileg én is megkaphatnék bárkit,magas vagyok,és nem nézek ki rosszul sokak szerint.Tudja ezt ő is szerintem.

Ő nem tartja magát szépnek,de nekem akkor is csak ő kell,külsőre nekem nagyon bejön,de én nem csak ezt néztem,mivel belsőre is nagyon értékes leányzó. :))

ELső barátnőm,és remélem örökre vele leszek,nagyon szeretem :)


Kérdésedre : Ha veled normális odafigyelő,de másokkal nem,akkor lehet valami,bár szerintem normális barátod van neked is.Becsüld meg!!

2014. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Volt már olyan érzésem egy-egy lánynál, hogy könnyen megszerezhetném, bár akkora szívtipró nem vagyok, viszont a kalandnál sokkal többre tartom a bizalmi alapú, szeretetteljes, stabil kapcsolatot. Ezért vagyok a barátnőmmel és ezért vártunk az első együttléttel 7 hónapot :) Bár ő azért kifejezetten szép.

Szóval úgy tűnik, létezünk még azért, mi viszonylag tisztességes fiúk ;)

2014. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!