Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok számára mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok számára mennyire zavaró, ha egy fiú lent nem borotválja magát? Elképzelhető, hogy emiatt nemet mondanak a szexre? Vagy ezt első alkalom előtt meg lehet kérdezni, hogy az adott illetőnek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 23:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt nem mondanak nemet a szexre (legalábbis én nem mondanék), max nem veszik a szájukba. De ezt meg lehet kérdezni :)
2009. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Micsoda b.aromarcú, elfajzott, legalja világben élünk... A férfi szőrös, mióta világ a világ, amelyik agymosott hülye p.icsának ez nem tetszik, az húzzon a jó büdös bánatba.
2009. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem zavaró.

18/L vagyok, egyszer a barátom leborotválta teljesen, kiváncsi volt, h milyen, hát kiröhögtem, de tényleg. Mint egy óvodásé, úgy nézett ki. Egyáltalán nem férfias. Esetleg vágd rövidebbre ollóval, hogy ne göndörödjön annyira, amúgy hagyd meg nyugodtan szerintem.

2009. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
hát szerintem már azis hülyeség h a lábukat borotválják... szal gondolom rájöttél avéleményemre ilyen térenXD
2009. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
előző: a lábukat??? úristen, mindjárt hányok. Hát én még ilyennnel nem találkoztam, de nem is akarom.
2009. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

hát hidd el,hogy vannak, mostanában a fiatalok borotváljáka lábukat... aztán megszokják és 30 évesen is csupaszok lesznekXD hát fújXD


amúgy úgy beszélek mintha valami öreg emberke lennékXD de nemXD

17/L

2009. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Előzőhöz: Azt a sok XD-t hagyd abba, mert komolyan pofán rúglak.
2009. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
én nemet mondtam a csajnak, undorító... másnap visszjaött leborotválva :D:D rendesen megadtam neki...
2009. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

Nekem marhára zavaró, elvárom hogy borotválja, és a hátsó fertályát se hagyja ki.

25/L

2009. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
86%
a második válaszolónak igaza van ne hagyjuk hogy a csajok hülyét csináljanak belőlünk!egy férfi legyen szőrös! a végén még az lesz hogy a szánkat is rúzsoznunk kell meg a körmünket is festeni mer hogy őnagyságának úgy tetszik!
2009. máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!