Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális lehet a 30-40 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lehet a 30-40 évvel idősebb pár? :O

Figyelt kérdés
Nem volt még hosszú távú kapcsolatom, ami mondjuk 21 éves fejel nem aggaszt még. De hogy a nővéremnek volt négy rosszul sikerült is, és Canadában találta meg a boldogságot még elvben arra is sarkalt, hogy kimenjek én is. De a nővérem pasija kiderül 37 évvel idősebb, a nagy apja lehetne. Ez normális? Én is idősebb pasikhoz fogok csak normálisan kötődni, mert az életben mondjuk nem bírom a korosztályom zömét, a munka helyemen meg az összes 40,50 évessel jóban vagyok? Jó mondjuk nővérem kint (is) kutató (volt), én meg részleg vezető vagyok egy boltban. Jó ok, mondjuk 21 évesen ez sem rossz, de azért ég és föld. A másik anyám egyáltalán nem akadt ki. Apám 46 évesen meghalt mint szinte az össze középkorú férfi felmenőnk mind két ágon, a pasinak meg "skandináv" és baleseten kívül nem halt meg rokona 70 vagy valami 75 év alatt, a többség meg még később, és a fazon most futott maratont, bár nem hivatalosan. (Rá lehet keresni amúgy ez alapján. Mindegy. ) -> "skandináv", hogy nehezebb legyen azért. (Rakhattam volna a kultúra közösségbe is a kérdést. ) Most akkor ez lesz a normális? :O
2014. ápr. 7. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
hosszútávú* fejjel* ... - hát látjátok parázok
2014. ápr. 7. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:
mr,
2014. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen Mr. X. Y. Most ne a nevével foglakoz a pasinak!!!
2014. ápr. 7. 18:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja 95 IQ van, ez van. - de átnyomtak egy kereskedelmi sulin és anyám boltjában voltam először kis főnök.
2014. ápr. 7. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:

hát akármi megtörténhet, nem mondom h nem lesznek nehézségek a korkülönbségből adódóan, de én nem vagyok ellene az ilyen kapcsolatoknak.

egy próbát mindenképp megér:)

2014. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De bunkó vagy, csak elírtam, de rendben, akkor próbálj meg oltogatni.

Egyébként meg azt akartam írni, hogy nem, nem normális. Előbb utóbb kiütközneka generációs különbségek.

2014. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves sértődőt! Bocs nem bunkó vagyok, hanem nem vagyok okos. Akkor elnézést kérek! Állítólag helyettem is nővérem állt sorba észért, én meg helyette szépségért és nem cseréltük ki végül.


Hát generációsan, 25-30 év benne van a kapcsolatban lehetőségként. A nővérem érettebb személyiség mint bármelyik 40-es nő, jó a sport múlt miatt egy ki játékossággal.


Korosztályával ő sem jön ki, mint párkapcsolat életben.


Nekem is csak pár hétig tart egy "kapcsolat", idegesítenek a kortársaim. A leghosszabb és számomra semmi lemondással nem járó kapcsolatom, egy már megromlott házasságú, - el volt költözve - harmincas pasival volt. Végül a gyerek miatt vissza ment, de pár év múlva elváltak a pasi az óta egy hárpiával él, aki megvezette mézes mázasan és fölcsináltatta magát vele. 2 válást meg nem bír ki a pasi pénz tárcája. De nem ő volt a nagy ő nekem az tuti.


Kortárs pasiknál szex után, még ha volt is udvarlás, mozi, etc. másnap arra várok már mikor tűnik l ez a hülye bunkó. Ha már megkapott egy srác, kb. Hide-ba megy át, úriember helyet, ami meg szintén soha nem volt lélekben.


Jó azt hiszik túl nagyok az elvárásaim, mert szép vagyok, mást meg idegesít, hogy hülye vagyok. Általánosban és felsőbben felcsalták a jegyeim, hogy tovább tudjak tanulni, gimnáziumban, meg szabályosan csalás volt az érettségi. (maszek gimi)


Kedvességet, figyelmességet, türelmet, és egy kis odafigyelést várok el a pasitól, meg hogy magas és sportos alatt legyen kész. Lehet minimálbéres is, ha fel tudok rá nézni. Anyagi gondom, ha csak katasztrófák sora nem ér már családi hátterem miatt nem lesz. Bár ezt egy kollégám sem gondolná. Például szinte csak turkálóból vásárolók, persze a jobb cuccokat, több fiatal színész nővel találkoztam már turikban. Tök jó nekik, okosak és alkotnak. Ja tényleg pasiknál is még az alkotás elvárás, de tőlem lehet az bármi anyagilag elismert területen, nem kell, hogy a haszon az övé legyen. - sajnos a tehetségeket, főleg fiatalon, hazánkban is lehúzzák.


No beérek dolgozni lassan.

2014. ápr. 8. 06:40
 8/8 A kérdező kommentje:
No lassan nem érek bedolgozni. Mennem kell, mert már megint elkések.
2014. ápr. 8. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!