Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm még mindig szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Barátnőm még mindig szereti az exét nem tudom, hogy mi tévő legyek? A szex megoldás lehet arra, hogy ne gondoljon az exére?

Figyelt kérdés

Barátnőm bevallotta,hogy még mindig szereti az exét annak ellenére is ahogyan bánik vele mostanság úgy értem amiket ír neki. Azt mondta barátnőm,hogy velem most új lappal szeretne nyitni

Szerintetek mi tévő legyek ?


2014. ápr. 7. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki egy kis időt
2014. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:

Na várjál, ha az exét szereti, akkor mi a rákot csinál veled?

Szerintem nem időt kell neki adni, hanem fel is út, le is út. Olyan lánnyal ne állj össze, aki nem tudja, mit akar! Mivel őt szereti, de veled van, egyértelmű, hogy nem tudja.

A szex maximum tüneti kezelés, a probléma szőnyeg alá söprése lehet.

De attól tartok, hogy te magad nem vagy elég nagy tahó a lány számára... javaslom, keress egy olyan lányt, aki képes téged értékelni.

2014. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Halál komolyan mondom, menekülj onnan. Tönkre fog tenni. Neki most egy kispárna kell, akin kisírhatja a bánatát, akivel fel tudja dolgozni a történteket, és akivel túl tud jutni az exe okozta hiányon. Utána dob. Könyörgöm, ne foglalkozz olyan lánnyal, akinek most törték össze a szívét, csak te szívod meg. Mondhat akármit, tiszta lap, stb, neki most az a fontos, hogy valaki mellette legyen. TUdom, mert én is ezt csináltam. Ne te legyél az a szerencsétlen. Dobd ki.
2014. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetőleg úgy dugd meg, amilyet még az életbe nem kapott!

És akkor van esélyed.......

2014. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!