Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebbol valami komolyabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol valami komolyabb?

Figyelt kérdés

December elejen megismertem annak a fotostudionak a konyvelojet ahol dolgozok. Nagyon helyes, angol ferfi, elso perctol szimpatikusak voltunk egymasnak.

Rengeteget dolgozik ezert eleg nehezen tudjuk osszehozni, hogy talalkozzunk, altalaban ez egyutt toltott nyugis estekbol all, de nagyon szeretek vele lenni es az alapjan ahogy hozzam all o is velem.

Tenyleg keves a szabadideje es a munkaja is eleg stresszes es faraszto, ennek ellenere ugy erzem, hogy probal figyelni ram es torodni velem.

Szeretnek egy rendes, normalis komoly kapcsolatot kezdeni vele. Nyaron valtozni fog a munkaja, kevesebbet fog dolgozni, szoval az idobeosztasa is "kapcsolat baratabb" lenne.

De addig mi legyen? Utaltam mar ra neki parszor, hogy szeretnem megprobalni vele, o is utalt ilyesmire, meg mikor csak ismerkedtunk mondta, hogy szeretne baratnot, sot szeretne olyan baratnot akivel ossze is koltozhetne.

Amitol en tartok az az, hogy az eleg nagy korkulonbseg fog az egesznek az utjaba allni. Van koztunk 20 ev, engem ez nem zavar, sot, nagyon szeretem a gondolkodasmodjat, de lehet, hogy o nem tudna engem komolyan venni, vagy lehet nem vallalna fel a kapcsolatot csalad es baratok elott. Rakerdeztem es mondta, hogy abszolut nem zavarja a korom, sot...

De nem tudom mit es hogy kezdjek a helyzettel, hogy jol suljon el.



2014. ápr. 8. 16:00
 1/3 anonim válasza:
Simán lehet belőle valami, köztem, és a férjem közt 14 év van, és nagyon szeretjük egymást (a szüleinkkel sincs semmi gond). Ha pedig szülő probléma van, akkor szerintem hogyha tényleg szeretitek egymást, akkor a szülők is elfogják fogadni. Ne siránkozz, van rengeteg esély.
2014. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sirankozas, csak felek hogy nagy pofaraeses lenne belole. Elegge odaig meg vissza vagyok erte, csak igy hogy nagyon keveset tudunk talalkozni nem tudom mi lesz. De legalabb a korkulonbsegbe nem fogunk ezekszerint belehalni :D
2014. ápr. 9. 00:45
 3/3 anonim válasza:
nem fogtok:)
2014. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!