Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok egy egyetemis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy egyetemista fiúval, aki mellesleg sikeres vállalkozó, de nem néz ki jól?

Figyelt kérdés
Értelmes, vicces és ad a megjelenésre, de nem jóképű.
2014. ápr. 8. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés a paraméter.
2014. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék valakibe akkor semmi sem érdekelne....
2014. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy vonzana-e a kinézete ÉS a viselkedése. Nem hátrány, hogy vállalkozó vagy, de nem is előny, mert nem ez számít. Ha sem kinézetre, sem személyiségre nme jössz be, akkor akár Bill Gates is lehetsz, akkor sem fogsz kelleni. A pénz nem tesz sem fiatalabbá, sem szebbé, sem normálisabbá.
2014. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem az érzelmek számítanak, ez meg tényleg olyan dolog, hogy vagy van kb. 1. pillanattól kezdve, vagy nincs.

sokakat utasítottam el, köztük volt kifejezetten jóképű, gazdag, egyetemista, vicceske ugyanúgy, mint ronda, humortalan, szegény, 10 osztályt végzett.

Összességében kell az ember és a szerelem nálam nem válogat, szortíroz anyagi, vagy észbeli képességek alapján.

A jóképűség számít valamennyit, de érdekes, ehhez pl. nem kell társuljon jó ruházkodás, vagy drága kiegészítők.

Meg aki nekem tetszik, nem biztos, hogy másoknak is, hogy a nagy tömeg azt találja helyesnek, amit én (sőt, általában nem az adott szépségideál az illető, mégis ő tetszik).

Ezek alapján nem járnék senkivel, kapna egy lehetőséget ismerkedni, aztán pedig kiderül a többi személyes találkozónál. De jelenleg foglalt vagyok, csak nálam így szokott működni.

2014. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pénz, kinézet. ennyi a fontos a nőknek? ja és menő vállalkozsó...
2014. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A "menő vállalkozó" a ti tájszólásotokban mit takar? Dílert? Stricit? Uzsorást?

Pláne egyetem mellett.

Felejtős.

2014. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első mindig a külső, nem azt kérem hogy legyen jó pasi, adonisz, valami, csak nekem tetsszen. És mielőtt valamelyik b*rom megint levonná a következtetést hogy a lányoknak csak a külső számít, azt mondtam hogy az ELSŐ a külső és nem hogy CSAK AZ számít. Szerintem igaz a mondás hogy "A külső megfog, a belső megtart." Tehát ha nekem nem tetszik külsőre akkor lehet akármilyen jófej, sikeres, gazdag, vagy akármi nem kell, egyszer próbáltam járni olyan sráccal aki nem tetszett és köszönöm soha többet.
2014. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem használtam a "menő" kifejezést; a sikeresség pedig a számok függvénye, egészen pontosan a befektetett munka/pénz és a bevétel aránya.
2014. ápr. 8. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mondjad ahogy akarod, de az őszintén érdekelne, hogy milyen vállalkozás ilyen sssssssikeres tizen-huszonévesen, egyetem mellett.
2014. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!