Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány elküld, szakít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány elküld, szakít, utána miért kapaszkodik?

Figyelt kérdés
Egy lány elküld, szakít velem, elhord mindennek, és olyan dolgokat vág hozzám, hogy... (5 év után) és mikor azt mondom, rendben akkor vége, jön a válasz: "Nem is ellenkeztél? Ennyit jelent neked? Nincs is hozzám egy jó szavad sem..." Ha valakibe belerúgok, akkor miért várok tőle még jó szót? Vagy mi van emögött?
2014. ápr. 9. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiszti. Azt várja hogy teperj utána, de ha nem, akkor legalább vitatkozz vele, addig is foglalkozol vele, mert ez tesz jót a lelkének. A legnagyobb büntetés ami lehet egy lánynak, ha leszarod. Ezért hisztizik.
2014. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hitte hogy többet jelentett neked és hogy ha szakit akkor küzdeni fogsz érte...
2014. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várta hogy úgymond "pitizz" hogy ne szakítsatok.
2014. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy teszt volt részéről,kíváncsi volt hol tartotok,mennyire erős a kapcsolatotok.Mivel te beleegyeztél a szakításba,megkapta a választ,csak gondolom másra számított.
2014. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeret ez a lány, csak szórakozik és valószínű fiatal..(éretlen).
2014. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én bármennyire szerethetném a lányt, miután kidob biztos nem küzdenék érte hogy ne szakítson mert ha kidobott akkor ő vajon mennyire szerethetett??? semennyire
2014. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Pont ebben vagyok nyakig.Nem fog megváltozni.Nem tudnak.

Nem kell csinálnod semmit se,dőlj hátra és hagyd hogy megegye amit főzött.Én ezt teszem.

2014. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!