Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Nah úgy volt hogy meglepem barátnőmet aki 24 éves és már 6 éve együt vagyunk én 26 vagyok és az volt hogy megyek hozzá és rányitottam miközben egy másik lánnyal volt.Nagyon meglepődtem erre ők zavarba jöttek aztán 5 perc néma csend volt utána barátnőm benyögte csatlakozzak én is hozzájuk hát mivel én levoltam döbbenve nem feleltem semmit erre odajöttek hozzám és hát ők írányítottak levetkőztettek és szexeltünk egyet 3asban.De ez most mind a 2őnk részéről megcsalásnak számít akkor? De a 6év alatt egyszer se tett utalást rá hogy biszex vagy lezbi lenne még arra se hogy kipróbálná más lánnyal ezen nagyon meglepődtem sőtt azon is hogy mondták hogy szálljak be közéjük.
2009. dec. 20. 14:23
1 2
 1/13 Andrewka ***** válasza:

Vele kellene leülnöd megbeszélni ezt.

Nekem biztos h nem esett volna jól. Én mondjuk úgy gondolom h egy lány teljesen mást tud adni egy lánynak mint egy fiú.

Volt barátnőmmel mi ezt megbeszéltük. Őt is érdekelte volna a dolog de nem mert belevágni. de őszinte volt és ez számított inkább. Én negedtem volna h kipróbálja lánnyal.

Viszont így h titokban csinálta én nem tudnék benne megbízni. Még ennyi együtt töltött idő után sem. Le kellene ülnötök megbeszélni h mi volt az oka, mióta csinálja, veled elégedetlen e stb...


22/f

2009. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát tervezem hogy leülök megbeszélem vele de sose találok megfelelő pillanatot erre meg nem tom hogy kezdjek hozzá:/
2009. dec. 20. 14:29
 3/13 Andrewka ***** válasza:

ne halogasd mert fleedésbe merül a dolog.

Gondolom már ennyi idő után elég sok időt töltötök együtt. Úgyhogy csak egy nyugodt pillanatban annyit kell mondani h "légyszi kapcsold ki a tv-t mert szeretnék veled beszélni". Aztán ne kertelj, mondd meg h mi bánt és miért stb. és h szeretnél magyarázatot kapni. Ne félj kérdezni elmondani mit érzel stb


Az első

2009. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mások a fél karjukat odaadnák, ha az ő barátnőjük, meg annak a barátnője lenne ilyen...


Ez nem feltétlenül rossz, egyébként. Szimpla kíváncsiság is lehet, plusz ha ez is jó neki, akkor nincs ezzel semmi gond - főleg, ha téged is bevesznek.


Nem kell ezen idegeskedni, egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy van ez, de ne felelősségre vonó jelleggel, hanem inkább érdeklődve, kíváncsian.

2009. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kolosszus22 ***** válasza:
Legalább jó volt?
2009. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
te szerencsés fa.sz xd
2009. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
14:44 jónak jó volt csak nagyon meglepett ez az egész meg azt most nem tom hogy ez mennyire számít megcsalásnak az én illetve ő részéről:S
2009. dec. 20. 14:46
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:

Nem teljesen tökmindegy, hogy mennyire számít annak? Egymás előtt csináltátok, le van tudva aztán kész.

Mondjuk, a barátnőd miatt aggódnék kicsit, mert valószínűleg nem ez volt sem az első, sem az utolsó magánakciója! Csak legközelebb már nem leszel ott és nem vesznek be.

Azért én a helyedben rákérdeznék ezekre a dolgokra, meg arra is, hogy mi lenne ha te is lefeküdnél lányokkal a tudta nélkül!?

23/F

2009. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semennyire. Megcsalás az, amiről a párod nem tud.

Ami kettőtök közös beleegyezésével történik, az akkor sem megcsalás, ha mások is érintettek benne - épp azért, mert kettőtök közös beleegyezésével történik.

2009. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14:50-es: A kérdésed helyesen így hangzik: "Mi lenne, ha te is lefeküdnél fiúkkal a tudta nélkül?".
2009. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!